Нещодавно волонтери благодійного фонду «Свобода-Гідність-Перемога»  та громадська організація «Діти милосердя» з Коломийщини повернулися з чергової поїздки російсько-української війни.

Гуманітарний вантаж цього разу доправили: волонтер фонду, свободівець Іван Степник; керівник ГО «Діти милосердя» військовий капелан Василь Довганюк та волонтер-афганець Олександр Гуцуляк з Коломиї; волонтер з Тлумача Микола; водії  - Микола Черленюк та Ярослав Мосейчук з Косова.

Благодійний фонд та громадська організація висловлюють щиру подяку підприємцю Миколі Черленюку за наданий транспорт  для перевезення допомоги та особисту участь, як водія.

Щиро вдячні водіям Миколі Черленюку та Ярославу Мосейчуку за витримку та професіоналізм під час виконання волонтерської місії та ремонті автомобіля.

Волонтерський благодійний фонд «Свобода-Гідність-Перемога» з Надвірної та громадська організація «Діти милосердя» з Коломиї висловлюють щиру подяку усім військовим за допомогу волонтерам при виконанні їх місії та ремонті транспортного засобу, що зламався.

Особисті передачі, домашній хліб, солодощі, печиво, засоби гігієни, крупи, макарони, овочі, фрукти, рибні та м’ясні консерви, комплекти військової форми та теплої нижньої білизни, зимові берці, матеріали для обладнання позицій, маскувальні сітки, акумулятори для зарядки моб. телефонів, смаколики з Італії та багато чого іншого  доставлено хлопцям, які стоять проти окупанта на позиціях у районах Кримського та Станиці Луганської Луганської області.

Більше 3600 км., у складних погодних умовах, подолали волонтери доставляючи допомогу у підрозділи, де служать наші земляки (600 км. по лінії фронту). 

Висловлюємо щиру подяку за кошти на пальне, амуніцію:

-  депутату Івано-Франківської обласної ради, директору держлісгоспу Руслану Остащуку  – 3000 грн.;

підприємцю Віктору Баюрчаку – 2000 грн.;

-  заступнику голови РДА Богдану Зеленчуку – 1100 грн.;

-  працівникам культури та Олександру Зварчуку – 1000 грн.;

-  підприємцям депутату районної ради Сергію Штогрину та Ярославу Семотюку – 1000 грн. та батарейки на 200 грн.;

-  підприємцям Борису Данилець та Івану Наливайко – 500 грн.;

-  міському голові Зіновію Андрійовичу – 20 л. бензину;

-  депутату райради, свободівцю Андрію Томину – 20 л. диз. топлива.

 Щира подяка від воїнів:

- підприємцю Наталії Букатюк та небайдужим жителям с.Пнів за спечений хліб та закуплену військову нижню білизну. стратегічні продукти, медикаменти, різні смаколики на 5000 грн.;

- підприємцю Галині Монастирецькій за стратегічний продукт на 1300 грн.;

- підприємцю Василю Павлюку за стратегічну продукцію на 1300 грн.;

- підприємцям Ігору Баюрчаку та Оксані Баюрчак за матеріали для обладнання позицій (75 м.кв. пароплівки та 150 шт. мішків на 1600 грн.);

- працівникам апарату районної ради та голові райради Івану Гурмаку за шкарпетки, стратегічний продукт та ящик свічок;

- Марії та Віктору Юрчук за виготовлені 200 банок м’ясних та рибних тушонок;

- працівникам районної дитячої бібліотеки за виготовлену маскувальну сітку та смаколики;

- усім небайдужим жителям Надвірнянщини,  Коломийшини за зібрані продукти харчування, засоби гігієни та теплий одяг.

Особливу подяку шлють наші бійці дітям Надвірнянщини, Коломийшини за листи та малюнки.

Ніхто не піклується про військових так, як громада. Ми і надалі будемо працювати в цьому напрямку, адже там служать кращі сини та дочки України, які стоять на сторожі суверенітету нашої держави і щодня ризикують своїм життям задля його збереження.

Р.S. Звіт по коштах, зібраних  громадською організацією «Діти милосердя» на Коломийщині, надасть керівник ГО «Діти милосердя» капелан Василь Довганюк  у ЗМІ м.Коломия.

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода» 

Додати коментар

Захисний код
Оновити