Агресія путінської  Росії довела: українці - згуртована та сильна нація. З початку бойових дій на сході України, Надвірнянщина не припиняла допомагати нашим бійцям, які ризикуючи життям, ведуть боротьбу за незалежність та територіальну цілісність нашої держави. 

У приміщенні Надвірнянської ЗОШ № 2 відбулася традиційна акція "Вечорниці для фронту" на підтримку вояків російсько-української війни. 24 лютого 2017 року з ініціативи директора школи Миколи Возного, вчителі, школярі, волонтери та небайдужі жителі міста ліпили вареники для наших захисників - Героїв московсько-української війни. 

Розпочався благодійний захід із спільного виконання Державного Гімну України та хвилини мовчання за загиблими захисниками України. Священник УГКЦ настоятель церкви  "Воздвиження Чесного Хреста"  о.Ігор Шліхутка провів спільну молитву за мирне небо над Україною та добре завершення благодійної справи.
Пліч-о-пліч з учасниками заходу ліпили вареники Надвірнянські свободівці: депутати Івно-Франківської обласної ради Михайло Іваночко та Василь Сенатович, голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак, депутати Надвірнянської міської ради Олег Туєшин та Надія Гурмак, волонтери БФ "Свобода-Гідність-Перемога", які доправлять продукцію на східний фронт.

Націоналіст, депутат Івано-Франківської обласної ради Василь Сенатович, який започаткував подібні вечорниці в селищі Битьків, звернувся до учасників акції з словами вдячності, зазначивши: "Благодійний вареник" переходить від села до села, від міста до міста. Надвірнянщина активно підтримує та допомагає нашим захисникам на передовій. Завдяки такій традиції як вечорниці, ми можемо допомогти українському війську, зліпивши того домашнього вареника і зібравши волонтерську допомогу таку необхідну для бійців. У нас сильна армія завдяки націоналістичному духу переможців, що живе в кожному військовому. А коли є дух перемоги - то нас чекає тільки перемога над будь-яким окупантом".

Щоби вечорниці були цікавими, а вареники смачними, школярі підготували патріотичну концертну програму під керівництвом педагогів Наталії Буній, Ольги Суходольської та Ольги Старків.

Під час заходу присутні мали змогу ознайомитися з виставкою військової атрибутики, яку організував голова Надвірнянського громадської організації "Об’єднання воїнів АТО" Олег Туєшин. Можна було побачити макети зброї, використані боєприпаси та гільзи, військову амунуцію.
Завдяки спільним зусиллям всіх надвірнянців вдалось зготувати 14 тисяч вареників, які невдовзі доправлять на позиції наших бійців східного фронту.


Приклавши не лише ніжні жіночі та дитячі руки, але й без перебільшення - серця і душі,  було наліплено 14 тисяч вареників, які невдовзі доправлять на позиції  східного фронту волонтери Благодійної волонтерської організації "Свобода-Гідність-Перемога". Також педагоги та школярі Надвірнянської ЗОШ № 2 зібрали чималу волонтерську допомогу: консервації, теплі речі та медикаменти.

Без роботи тилу воювати і наближати перемогу було б важко. Та хоч з можливостями стало складніше та справу треба доводити до кінця. Кожен внесок в спільну перемогу важливий, бо це спільна справа для спільної перемоги.

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода» 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити