З початком бойових дій на території України і до сьогоднішнього дня українська діаспора всього світу серцем і душею разом з бійцями  російсько-української війни. Вони не лише вболівають за відновлення миру на Батьківщині, а й активно надають українцям всебічну матеріальну допомогу.

На днях волонтерська організація БФ «Свобода-Гідність-Перемога» отримала нову партію медикаментів від Ігора Пархуця, який очолює профспілкову організацію емігрантів «Справедливість» в м. Мілані (Італія). Щирий українець, щедрий на доброчинність, патріот, людина з великої букви, який неодноразово допомагає нашим бійцям через  волонтерську організацію. Добрі діяння нашого земляка не згасають, не тільки волонтери нашого фонду отримують медикаменти а й інші військові підрозділи та волонтерські організації в Україні.

 

Гуманітарна допомога, яку передав Ігор Пархуць складається з ліків та медичних препаратів для реанімаційного та стаціонарного лікування поранених під час війни з московським окупантом. Таку гуманітарну допомогу свободівці Надвірнянщини отримували не вперше, допомогу від української діаспори доправляли в медичні частини військових підрозділів та військовий шпиталь в м. Артемівськ. Оскільки медикаменти за призначенням підходять не тільки для лікування військових, частину ліків надвірнянськими волонтерами було передано  у лікарні району, де є хворі, котрі вкрай потребують допомоги.

 

Волонтерська організація БФ «Свобода-Гідність-Перемога» та бійці російсько-української війни, яким рятують життя медикаменти зібрані в Мілані профспілковою організацією емігрантів «Справедливість», щиро вдячні  за те, що їм не байдужа доля нашої країни, за активну  підтримку  не на слові а на ділі і підставляють плече в такий важкий для країни час. Армія тоді має силу, коли в неї надійний тил. Не втрачаймо віри і зробимо все можливе, тому що ми живемо на Своїй Богом Даній землі.    

            

 

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»

Додати коментар

Захисний код
Оновити