На третій рік московсько-української війни, дехто в Україні все таки вважає, що війна його не стосується, а для деяких вона і не починалася. Однак є справжні патріоти, які постійно перебувають у вирі війни: чи на фронті, чи в тилу вони воюють за Україну серцем і тілом.

Ветеран московсько-української війни, голова ГО «Надвірнянське районне об’єднання воїнів АТО», боєць «Легіону Свободи», націоналіст Олег Туєшин «Хмара» після Донбаських окопів веде активну волонтерську діяльність, як волонтер ВО БФ «Свобода Гідність Перемога». Діяльність фонду розширила свої межі до обласного рівня, що дозволяє волонтерам частіше навідуватися до земляків на передовій з гостинцями не тільки з Надвірнянщини, але й з інших районів.

Нещодавно свободівець Олег Туєшин спільно з головами громадських організацій "Івано-Франківське об'єднання воїнів АТО" Романом Перцеєм та «Перегінське районне об’єднання воїнів АТО» Богданом Мельником «Хорт», повернулися з волонтерської поїздки. Гуманітарний вантаж волонтери доправили на передову побратимам московсько-української війни.

Першим волонтери відвідали пункт залізничної блокади «Торгівлі на крові» в м. Бахмут Донецької области. Передали блокувальникам продукти харчування та частину домашніх вареників, які напередодні небайдужі жителі Надвірнянщини ліпили в Надвірнянській ЗОШ №2, медикаменти і теплі речі.

Ветерани московсько-української війни - учасники блокади щиро подякували за гуманітарну допомогу і закликали підтримати їх кількісно, адже, як показала практика попередніх років поводження українців з владою, тільки спільне протистояння може зламати будь-яку антинародну політику.

Волонтери роз’їхалися по різних маршрутах, щоб відвідати побратимів на бойових позиціях з усієї Івано-Франківщини. Свободівець Олег Туєшин побував на передових позиціях московсько-української війни та передав гуманітарний вантаж бійцям 44 бригади поблизу Сєвєродонецька, воякам 14 бригади, які боронять рідну землю під Щастям. відвідав воїнів-земляків ВЧ-1241 в Станиці Луганській, де перегінські волонтери частували захисників українською стравою «гопка», яку самі і готували під обстрілами ворога. Також бійцям в Кримське передали продукти харчування та медикаменти.

За надану матеріальну допомогу волонтер ВО БФ «Свобода Гідність Перемога», ветеран московсько-української війни, свободівець Олег Туєшин «Хмара» дякує всім небайдужим, хто долучився до волонтерської поїздки. Зокрема шкільній громаді Надвірнянської ЗОШ№2 за «фронтові вареники» і дитячі листівки та приватному підприємцю з м. Івано-Франківськ Андрію Дубленичу. Окрема подяка за партію медикаментів від Ігора Пархуця, який очолює профспілкову організацію емігрантів «Справедливість» в м. Мілані (Італія).

Армія тоді має силу, коли в неї надійний тил і українці довели свою надійність та єдність. Перемога за нами. Слава Україні!

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода» 

Додати коментар

Захисний код
Оновити