Протягом двох місяців часу як не тільки Надвірнянщину, а й всю Україну сколихнула звістка про підняття тарифів на послуги пасажирських перевезень на автомобільному транспорті. Така звістка стала новиною і для громадян, які є пасажирами і для органів місцевого самоврядування, оскільки підняття тарифу перевізники здійснили самовільно без будь-якого погодження з  замовником пасажирських перевезень.

Голова Надвірнянської районної ради свободівець Іван Гурмак тримав на особистому контролі питання пасажирських перевезень в районі. Іван Гурмак брав участь в нарадах з перевізниками, і на останній нараді 7 лютого 2017 року запропонував райдержадміністрації вивчити всі пропозиції, які піднімалися під час зустрічей, а це пільговий проїзд, розташування зупинок громадського транспорту, перевезення у вечірній час доби, наявність у водіїв проїзних квитків і контроль за їх видачею і доповісти про результати роботи на черговій сесії районної ради.

Сьогодні, на одинадцятій сесії районної ради 16 березня 2017 року «Про стан пасажирських перевезень в районі» доповідали представники районної державної адміністрації. Однак, зважаючи на ситуацію, яка склалася з пасажирськими перевезеннями в районі, бездіяльність РДА не лишилася непоміченою, в голосуванні про підтримання рішення профільної комісії з питань промисловості, торгівлі, будівництва, транспорту та житлово-комунального господарства, визнати роботу районної державної адміністрації щодо організації пасажирських перевезень в районі незадовільною, депутати розділилися на два чітких табори: СВОБОДІВЦІ підтримали дане рішення і відстояли інтереси громади району. Депутати провладної партії «БПП» та політичної партії «ВОЛЯ» НЕ ГОЛОСУВАЛИ.

Від гучних заяв до реальних дій великі кроки, здебільшого все залишається на рівні гучних заяв. Так можна висловитися про депутатів політичної партії "ВОЛЯ". Адже на сторінці їх прес-служби ще 8 лютого 2017 року висвітлена стаття про те як депутати Надвірнянської районної ради від цієї політсили обурені зухвалими діями перевізників, на стадії обурення їх дії завершилися.

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода» 

Коментарі   

0 #1 Леся 17.03.2017, 10:58
Та нам що з того що ви поговорили тарифи треба знизити і проголосувати за це Перевізники нагліють графіка не дотримуються в салонах грязно.За що такі гроші?
Цитата

Додати коментар

Захисний код
Оновити