16 березня 2017 року на черговій сесії Надвірнянської районної ради депутати підтримали звернення Івано-Франківської обласної ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо мирного врегулювання суспільно-політичної ситуації, яка склалася в Україні.

Голова районної ради свободівець Іван Гурмак особисто зачитав текст звернення і наголосив на необхідності його прийняття. На зауваження депутатів районної ради від партії "БПП" про недоцільність даного звернення, Іван Гурмак відповів, що припинення торгівлі з окупантом - це той крок, який варто було зробити якомога раніше і депутати-свободівці різних рівнів неодноразово наголошували на цьому.

"Надвірнянська районна рада підтримує ті дії, які спрямовані на те, щоб московський чобіт не топтав української землі." - відзначив Іван Гурмак.

Депутати районної ради від ВО "Свобода" одноголосно підтримали звернення, натомість депутати провладної партії НЕ ГОЛОСУВАЛИ.

У тексті звернення йдеться:

"Виражаючи волю виборців Прикарпаття та громадських активістів, які утворили Прикарпатський штаб визволення учасників блокади ОРДЛО, вимагаємо: звільнити затриманих учасників блокади торгівлі з окупованими територіями Донбасу; закрити кримінальні провадження проти учасників блокади торгівлі з окупованими територіями Донбасу; звільнити із займаних посад Міністра внутрішніх справ А.Авакова заступника голови Національної поліції України В. Аброськіна; визнати законодавчо російську агресію проти України війною та прийняти закон про тимчасово окуповану територію України"

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»

Додати коментар

Захисний код
Оновити