Нещодавно з чергової поїздки в зону бойових дій східного фронту російсько-української війни повернулися волонтери БФ «Свобода-Гідність-Перемога», які від початку війни допомагають нашим військовикам на передовій. Поїздку здійснили: депутат Івано-Франківської обласної ради, свободівець Василь Сенатович; волонтер-свободівець Іван Степник; настоятель Храму Успіння Пресвятої Богородиці УГКЦ о.Іван Гедзик та волонтер-водій Василь Павлик.

Особисті передачі, закуплену військову амуніцію, продукти харчування, засоби гігієни, різні смаколики зібрані жителями  Надвірнянського, Богородчанського та Бурштинського районів, «фронтові вареники» наліплені та приготовані під час вечорниць у Надвірнянській ЗОШ № 2 та в селі Старуня Богородчанського району (140 відер) було доставлено у підрозділи ЗСУ в районі селища Кримського та промзони в Авдіївці нашим воїнам-землякам.

Висловлюємо щиру подяку Василю Павлику за наданий безкоштовно транспорт «Мерседес-Бенс Спринтер» для перевезення допомоги та особисту участь, як водія.

Вояки з передової східного фронту та волонтери Благодійний Фонд «Свобода-Гідність-Перемога» щиро дякують всім, хто долучився до збору допомоги, а саме:

- голові Івано-Франківської ВО  «Свобода» Михайлу Королику - 2000 грн. на пальне;

- міському голові Зіновію Андрійовичу - 20 л. бензину та упаковку запальничок для печей;

- підприємцю Олександру Поповичу – 60 л. дизпалива;

- працівникам культури Надвірнянського району та Олександру  Зварчуку – 1000 грн. на пальне;

- підприємцям Сергію Штогрину та Ярославу  Семотюку – 500 грн. на пальне;

-  підприємцю Вячеславу Кащенку – 300 грн. (сигарети);

-  Марії та Віктору Юрчук за виготовлені три ящики м’ясних тушонок;

- підприємцю Роману Яремаку  – 200 грн. (сигарети);

-  громаді села Старуня Богородчанського району за 100 відер вареників, зібрані продукти харчування та кошти в сумі 6200 грн. на пальне та амуніцію;

- голові сільської ради с.Старуня Івану Мосюку – 500 грн. на пальне;

- громаді села Тисменичани та завідувачці бібліотеки Марті Павлюк – 400 грн. та продукти харчування;

- громаді села Молодків та Олександру Нікольському – продукти харчування.

Щиро дякуємо Бурштинській  міській організації ВО «Свобода», її керівнику  Ігору Карвацькому, громаді  міста Бурштина, які неодноразово  долучалася до збору волонтерської допомоги, а саме подяка:

- працівникам Бурштинської районної лікарні – продукти харчування;

- сім’ї Мазурик – 1000 грн., продукти харчування та талон на 10 л. пального;

- Бурштинській  міській організації ВО «Свобода» – 4000 грн. і талон на 2  л. пального.

Бурштинські емігранти з міста Сієтла в особі Валерія Сернецького передали кошти міській організації ВО «Свобода», за які було закуплено 6 комплектів військової форми на замовлення бійців.

Особлива подяка Івану Русаку за його жертовність, неодноразову фінансову підтримку бійців російсько-української війни.

Ніхто так не піклується про військових, як громада і тому волонтерська організація БФ «Свобода-Гідність-Перемога» просить людей доброї волі продовжувати допомагати нашим Героям-захисникам, адже війна триває та не закінчується, а  милосердя наше безмежне та щире.

 

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО "Свобода"

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити