За ініціативи депутата Івано-Франківської обласної ради Василя Сенатовича  в рамках патріотичного виховання молоді і залучення до лав Всеукраїнської Громадської Організації "Сокіл" в загальноосвітніх  школах Надвірнянщини пройшли зустрічі з бійцем московсько - української війни, очільником ВГО "Сокіл" Юрієм Черкашиним  (Чорнота).

«В грудні, 2017  року, в селі Піски, коли я вперше побачив цих героїчних, молодих людей, в мене виникла ідея, що обов’язково на теренах Надвірнянщини організую молодіжно військово - спортивне товариство, обов’язково запрошу в наш край, сміливих «соколят» та їх лідера, Юрія Черкашина» - поділився своєю історією задумки свободівець Василь Сенатович

Юрій Черкашин спільно з свободівцями, депутатами Івано Франківської обласної ради Михайлом Іваночком та Василем Сенатовичем, ветераном російсько - української війни Олегом Туєшиним відвідали Надвірнянську школу № 3, № 1 де були присутні учні школи № 2 та математичного ліцею , школи Ланчина, Делятина, Биткова,  Пнів та Гвозда.

Голова ВГО «Сокіл», псевдо -Чорнота, провів зустрічі - уроки мужності, де учнів було ознайомлено   з основами військової науки : екіпіруванням сучасного   
 добровольця, надання медичної допомоги пораненому, теоретичні основи ведення бою. 
« Війна, яка іде на території нашої держави, може стати справою кожного, не відомо, що може з нами трапитись. Колись усі говорили, що війна може бути будь-де тільки не в нас, що Росія на нас не нападе, але ось уже 3 роки ведуться повномаштабні бойові дії, які дехто і до сьогодні називає АТО. Тому ми повинні бути готові до будь-яких дій з боку окупанта. Молодь має знати, як поводитися із зброєю, як захистити власне життя, родину і державу» - говорить Юрій Черкашин. 

Зустрічі проводилися у вигляді неформальної бесіди. Дітям також розповіли про діяльність ВГО «Сокіл» на території Івано-Франківщини та України загалом, про участь сокільців у російсько-українській війні. Було проведено невеликий екскурс по історії «Соколу» від заснування 1894 року і до сьогоднішнього дня, продемонстровано відео про діяльності організації. А також розповіли про Мирослава Мислу – пам’ять якого вшанували сьогодні, адже сьогодні вперше в Україні відзначається День Добровольця. 
Також школярі ознайомилися з індивідуальною аптечкою та наданням медичної допомоги. Ці знання є надзвичайно важливими, бо практичне використання навичок можливе і в повсякденному житті.

Голова ВГО "Сокіл" Юрій Черкашин дякує всім організаторам за теплий прийом і сприянні проведення заходів, а особливо голові Надвірнянської районної ради Івану Гурмаку.

Саме такі зустрічі формують у дітей відчуття гордості за свою Вітчизну, за свій народ. Молодь потрібно виховувати у дусі патріотизму, частіше проводити зустрічі з бійцями російсько - української війни, які власним прикладом засвідчили свою любов до Батьківщини.

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО "Свобода"

Додати коментар

Захисний код
Оновити