30 березня 2017 року відбулося засідання 14-ї сесії Надвірнянської міської ради Івано-Франківської области 7 скликання. Свободівці взяли активну участь у роботі сесії. Серед присутніх голова фракції ВО «Свобода» у міській раді Ірина Кащенко, міські депутати-свободівці Олег Туєшин, Надія Гурмак, Євген Луців, Мирослав Гнідик.

Розглянуто понад 80 питань порядку денного сесії. Депутати-свободівці міської ради відвели особливу увагу питанням, що стосуються бійців московсько-української війни. Зокрема міський депутат фракції націоналістів, голова ГО «Надвірнянське районне об’єднання воїнів АТО» Олег Туєшин зачитав спільне звернення воїнів Надвірнянщини з проханням передбачити кошти в міському бюджеті на зубне протезування бійців-ветеранів АТО та встановити мораторій на продаж чи оренду земельних ділянок в межах міста Надвірна фізичним чи юридичним особам, окрім учасників московсько-української війни та членів родин загиблих воїнів, що бажають отримати земельні ділянки для передбачених законом цілей. Бійці зголосилися брати участь у нарадах з приводу земельних питань і в разі, якщо земельна ділянка не підходить учаснику бойових дій для його потреб, вона буде відведена для участі в аукціоні.

На сесії підтримали звернення Надвірнянської міської ради до керівництва держави щодо визнання частини території України окупованою Російською Федерацією та врегулювання суспільно-політичної ситуації в Україні, яка склалася внаслідок торгівлі з окупованими територіями. За пропозицією свободівця Олега Туєшина, дане звернення доповнять пунктом з вимогою: звільнити полонених українських воїнів з московського полону. Цьогоріч  в Україні відзначають 75-у річницю створення УПА, щоб вшанувати цю важливу подію в історії української нації, було зачитано звернення, підготоване фракцією ВО "Свобода", Президенту України П.О. Порошенку з проханням видати Указ «Про заходи з відзначення 75-річчя від створення Української повстанської армії».

У зв’язку з підвищенням тарифів на водопостачання, депутати-націоналісти міської ради звернули увагу на незадовільний стан очисних споруд та необхідність проведення ремонтних робіт по відновленню системи водоочищення, або ж будівництва нової. З відновленням водоочисної системи в місті з’явиться можливість знизити тарифи на водопостачання для населення. Свободівці, розуміючи наслідки «тарифного терору» населення, і надалі пропонуватимуть ті шляхи вирішення проблеми, які вигідні перш за все простому українцю і дадуть змогу хоча б частково контролювати тарифи на ком послуги, в цьому випадку тариф на воду.

Також від фракції націоналістів було зачитано депутатський запит з проханням встановити у місті Надвірна пам’ятник добровольцю, земельну ділянку під нього запропонували відвести по вул. Чорновола  (навпроти «Універмагу»). Ініціятиву свободівців підтримали і сподіваємось на його реалізацію, задля увіковічення пам’яті про перших добровольців новітніх захисників України та загиблих бійців з Надвірнянщини, котрі віддали свої життя у боротьбі з московським окупантом за свободу і територіяльну цілісність України.

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»                                                                                                                                    

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити