6 квітня 2017 року під головуванням голови районної ради свободівця Івана Гурмака відбулася 12 позачергова сесія Надвірнянської районної ради сьомого скликання.

Участь у сесії взяли депутати районної ради від фракції ВО «Свобода» Сергій Штогрин, Андрій Крицький, Володимир Черленюк, Ігор Голіней та Марія Яворська, а також депутат-свободівець Івано-Франківської обласної ради Василь Сенатович та депутат-свободівець міської ради Тарас Угринчук.

На порядок денний сесії районної ради виносилось 6 питань.

Було підтримано актуальні питання підготовані фракцією ВО «Свобода» у районній раді: звернення про проголошення 2017 року на Надвірнянщині роком головного командира УПА Романа Шухевича» та звернення районної ради до Президента України щодо видання Указу "Про заходи з відзначення 75-річчя від створення Української повстанської армії".

Свободівці наголосили на важливості даних пам’ятних дат в історії національно-визвольної боротьби української нації, зазначивши що постать Романа Шухевича та образ українських повстанців  надихає новітніх воїнів московсько-української війни на подвиги в ім’я рідної держави.

Також депутати-свободівці одноголосно підтримали рішення про звернення Надвірнянської районної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) щодо скасування абонплати за підключення до системи газопостачання.

«Абонплата за газопостачання це чергове знущання над українцями.» - зауважив голова Надвірнянської районної ради свободівець Іван Гурмак.

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода» 

                                                                                                                     

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити