Споконвіку кожен з нас дотримується давніх українських звичаїв прибирати свої оселі та територію, на якій ми проживаємо, з приходом весни та напередодні величного свята Христового Воскресіння. Щоб краєвиди нашої місцевості милували око та веселили душу по всій Україні проходять передвеликодні заходи прибирання та благоустрою.

 

Вже традиційно, сьомий рік поспіль, активісти Надвірнянської районної організації ВО «Свобода» відновлюють мости в місті Надвірній. Цьогоріч свободівці разом з комунальним підприємством  «Надвірнянський житловик» впорядкували Богородчанський міст та міст по вулиці Соборній. Приємно зазначити, що активно до акції долучилася молодь з Всеукраїнської Громадської Організації «Сокіл». Не зважаючи на несприятливі погодні умови, мости було впорядковано.

 

«Ніколи не потрібно шкодувати часу для доброї справи. Виконана  робота з благоустрою сіл та міст додасть усім нам настрою перед Великоднем, коли ми традиційно намагаємося привести до ладу як свій внутрішній світ, так і той світ, що існує навколо нас» - зазначив очільник Надвірнянської районної організації ВО «Свобода» Михайло Іваночко.

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода» 

Додати коментар

Захисний код
Оновити