Вже традиційно напередодні Великодніх свят надвірнянські свободівці, а саме депутат Івано-Франківської обласної ради Михайло Іваночко, голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак та депутат Надвірнянської міської ради, голова ГО «Надвірнянське районне об’єднання воїнів АТО» Олег Туєшин відвідали легендарного сотенного УПА Мирослава Симчича псевдо «Кривоніс» та вояка УПА голову Надвірнянської районної станиці братства воїнів УПА  Михайла Юркевича.

Націоналісти вручили воякам української повстанської армії великодні гостинці та висловили слова шани і подяки за їх подвиги минувшини, за безцінний внесок у становлення української держави. Також привітали із прийдешніми Великодніми святами і побажали козацького здоров’я, родинного затишку і Божої опіки.

Голова Надвірнянської РО ВО «Свобода» Михайло Іваночко відзначив, що спілкування з живою легендою українського воїнства Мирославом Симчичем додає сили та впевненості, що українські націоналісти на правильному шляху боротьби за єдину, вільну Українську державу і війна з московським ворогом закінчиться українською перемогою. Свободівець наголосив, що на прикладі таких Героїв, як Мирослав Симчич (Кривоніс) повинна виховуватися молодь, для яких він є взірцем боротьби за Українську державу, незламним захисником української нації.

Легендарний сотенний подякував гостям за відвідини і побажав всім українцям світлого і радісного Христового Воскресіння, щоби вже наступного року в мирі і єдності з перемогою над московським окупантом український народ святкував Великодні свята. Слава Україні! Героям Слава!

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода» 

Додати коментар

Захисний код
Оновити