Брати і сестри українці!

Знову приходимо з родинами до величного Храму, аби зі щирою радістю привітати Воскреслого Христа. В чистому диханні Великодня – і перше весняне тепло, і дзвін із церковних веж, і срібні гаївкові переливи. Вони наповнюють наші душі  надією і новою, ще сильнішою, мрією про щастя. Безмежне щастя для своєї родини, своєї країни, СВОєї, БОгом ДАної  батьківської землі...      

Прийміть ж Христове воскресіння  як  оновлення наших душ після довгої та важкої зими. Це воскресіння наших мрій і нашої віри у те нове, щасливе життя, яке стане нагородою за пережите, і яке ми з Вами вже почнемо будувати  разом після  перемоги над  злочинним режимом та московським окупантом. Будувати крок за кроком, цеглинка до цеглинки.

В ім'я нашої спільної боротьби, в ім'я тих найкращих, котрі, на жаль, уже не з нами, тих  Героїв  які дивляться на нас  із лав Небесної Сотні , із лав тих які впали за нас з вами на московсько –Українські війні!!!      

Тож прийміть  найщиріші привітання із цьогорічним світлим Великоднім Святом! Нехай батьки Ваші будуть завжди здоровими, діти – розумними, мрії – гарними, як великодні вишивані рушники, а оселі – повні достатку, як великодні кошики пасок і веселих крашанок. Нехай ці радісні Великодні дні стануть початком нових звершень і перемог на шляху нашої великої і сильної Української родини!

СЛАВА УКРАЇНІ!!!    

З повагою, депутати ВО «Свобода» Івано-Франківської обласної,,Надвірнянської районої та Надвірнянської міської рад!!!

 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити