3 травня на об’їзній дорозі біля села Пнів Надвірнянського району сталася дорожньо-транспортна пригода: вантажний автомобіль з негабаритом з’їхав у кювет і перекинувся. Причиною ДТП, за попередніми даними став незадовільний стан об’їзного автошляху.

На місці ДТП побували депутат Надвірнянської районної ради свободівець Сергій Штогрин та депутат міської ради Мирон Гнідик, для того щоб в черговий раз звернутися до керівництва Служби Автомобільних Доріг в області і наголосити на важливості ремонту даної ділянки дороги на Надвірнянщині.

«Об’їзна дорога навколо села Пнів має підвищену ямковість і через аварійність є небезпечною для пересування транспорту. Однак варто відзначити, що дана дорога є невід’ємним сполученням з Пасічнянськими кар’єрами , які відіграє провідну роль в економіці всього Західного регіону. Хочу наголосити, що депутатський корпус районної ради і я особисто неодноразово звертався до керівництва САД області, з проханням провести капітальний ремонт об’їзної дороги та вулиці Кармелюка, частково в минулому році ремонт дорожнього покриття було здійснено за кошти міського бюджету, але дана ситуація із перекинутим автотранспортом свідчить про те, що необхідно вже зараз проводити ремонтні роботи даної дороги, бо є велика небезпека життю водіїв і людей прилеглих вулиць, які пересуваються дорогою» - відзначив Сергій Штогрин.

Депутат міської ради Мирон Гнідик наголосив, що ремонт даної дороги не здійснювався вже протягом 25 років і не зрозумілою є позиція Служби Автомобільних Доріг в області, яка ігнорує численні звернення громадян та влади міста і району.

На черговій 13-ій сесії Надвірнянської районної ради Сергій Штогрин вкотре обіцяє порушити питання ремонту об’їзної дороги навколо села Пнів на Надвірнянщині.

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода» 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити