Нещодавно депутат Івано-Франківської обласної ради голова РО ВО «Свобода» Михайло Іваночко спільно з свободівцями головою Надвірнянської районної ради Іваном Гурмаком та депутатом районної ради Сергієм Штогрином відвідали 87-річного жителя села Тисменичани Івана Микитовича Яковішака.

Напередодні націоналісти уже побували в цього поважного чоловіка і дізналися про необхідність придбання йому інвалідного візка, адже, через похилий вік і проблеми із здоров’ям, Іван Микитович не має змоги самостійно пересуватися. Тож не гаючи часу, сучасний інвалідний візок вже сьогодні вдалося передати. До доброї справи долучився також начальник управління соціального захисту населення Надвірнянської РДА Ярослав Гундяк.

Емоції та сльози Іван Микитович не стримував, щиро дякував за такий важливий для нього дарунок і побажав доброї праці на благо Української держави. Також націоналіст поділився спогадами про своє нелегке життя і наголосив, що ніколи не змінював своїх поглядів, а завжди був, є і буде націоналістом, бо тільки націоналіст по справжньому любить СВОю БОгом ДАну землю і готовий життя за неї віддати.

Депутат обласної ради Михайло Іваночко побажав Івану Яковішаку міцного здоров’я і довгих років життя, щоб він зміг побачити ту Україну, за яку боровся. Свободівець зазначив що націоналісти своїх не лишають в біді і така потреба, як інвалідний візок для Івана Микитовича це та невелика подяка за його жертовність.

Голова Надвірнянської районної ради свободівець Іван Гурмак зазначив, що ветерани української повстанської армії є натхненням для сучасних бійців і районна рада шанує пам’ять полеглих і всіляко підтримує і буде підтримувати надалі тих, хто жертвував собою за незалежну Україну та її світле майбутнє.

Варто зазначити, що у свої 87 років Іван Микитович залишається вірним сином своєї держави і веде громадську діяльність в рідному селі. У час Революції Гідності націоналіст збирав кошти і відправляв на підтримку Майдану. У планах у Івана Микитовича ще безліч справ, одна з яких гідно відзначити 580 років від першої згадки про село Тисменичани Надвірнянського району.

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»                                                                                                                                 

Додати коментар

Захисний код
Оновити