23 травня 2017 року з нагоди Дня Героїв України на запрошення голови ГО "Перегінське об'єднання воїнів АТО" Богдна Мельника «Хорт», Надвірнянські свободівці, бійці «Карпатської Січі», а саме голова ГО «Надвірнянське районне об’єднання воїнів АТО» Олег Туєшин «Хмара» та боєць-ветеран московсько-української війни Ярослав Сушириба спільно з військовим капеланом з м. Коломия з військовою виставкою відвідали місто Рожнятів.

Мешканці та гості міста мали можливість побачити частину жахітть неоголошеної війни: військову амуніцію, зброю та використані боєприпаси.

Військове спорядження місцеві жителі могли не лише потримати у руках, а й приміряти та розібрати й зібрати на виставці. Такі військові виставки, вже як ветеран московсько-української війни Олег Туєшин презентує по всій Україні, нагадуючи людям, що війна триває.

«Війна в Україні нікуди не зникла, вона – є! Діти, дорослі повинні бачити, з чим військові воюють, як воюють, ми охоче розповідатимемо про нелегкі бойові будні, і ділитимемося досвідом бо це важлива частина у боротьбі з ворогом і необхідна задля української перемоги» - наголосив боєць «Хмара».

Націоналісти побували на святковому концерті приуроченому Дню Героїв, поспілкувалися з жителями міста, а головне зустрілись з військовими побратимами, з якими тримали пліч-о-пліч Східний фронт.

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»  

Додати коментар

Захисний код
Оновити