31 травня 2017 року надвірнянські свободівці, а саме депутат Івано-Франківської обласної ради Михайло Іваночко, голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак, депутат районної ради Ігор Голіней оглянули роботи по благоустрою прилеглої території до УПЦ КП Чуда Архистратига Михаїла в селищі Ланчин.

Роботи по облаштуванню прилеглої до церкви території вже розпочалися. Поки вдалося встановити сходи, однак попереду ще реконструкція мосту через річку та будівництво каплиці поблизу діючого джерела, яке слугуватиме для освячення води на християнське свято Водохреще.

На благоустрій прилеглої території до УПЦ КП Чуда Архистратига Михаїла в селищі Ланчин з районного бюджету було виділено кошти в сумі 80 тис. гривень. Часткове співфінансування передбачено і з бюджету селищної ради.

Крім того Іван Гурмак, Михайло Іваночко, Ігор Голіней спільно з Ланчинським селищним головою оглянули макет пам’ятника Героям Небесної Сотні, який буде встановлено на території Ланчинської селищної дитячо-юнацької бібліотеки згідно обласного проекту «Герої серед нас». Загальна вартість складає 278,400 тисяч гривень, з яких районний бюджет – 66 тис. гривень, обласний 178 тис. гривень і селищний 56,400 тис. гривень. У дану суму також включено перекриття даху бібліотеки та благоустрій прилеглої території.

Вже вкотре свободівці доводять, що праця на благо громади є їх прямим обов’язком і головне - без жодної багатослівності, а конкретними діями та результатом. Націоналісти в час неоголошеної війни з московським окупантом працюють задля розбудови України на засадах соціяльної та національної справедливости.

 

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»                                                                                                                                 

 

Коментарі   

0 #2 Василь 02.06.2017, 20:13
Вибачте, але це майже 10 000 доларів.
Невже в Ланчині все так "добре", щоб вже немає куди гроші більш раціональніше використовувати?
Я не проти памятника, але витрачати такі суми вважаю не раціональним.
Зробіть вже краще нормальну дорогу, хоча б на 50 метрах за ці кошти.
Цитата
0 #1 Іван Ярославович 02.06.2017, 13:23
З таким самим розмахом приїдуть в Ланчин порохи, юльчині, ляшкові і тому подібні активісти, пофоткаються, понаписують статті на своїх партійних сторінках в яких висвітлять скерування сільських районних державних-людськи коштів в Ланчин і в завершенні похваляться своїми партійними досягниннями...
Але люди вже не такі дурні щоб вірити таким статейкам всі розуміють що ВО Свобода не вклала в ці сільські здобутки ні гривника! Ні Тягнибок ні Гурмак ні Голіней копійки з свої кишені не дають ! Ну хіба Іваночко скуштувавсі на могарич для побратимів))))
Брешіть десь в іншому місці! І бажано за власний кошт!
Цитата

Додати коментар

Захисний код
Оновити