31 травня 2017 року надвірнянські свободівці, а саме депутат Івано-Франківської обласної ради Михайло Іваночко, голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак, депутат районної ради Ігор Голіней оглянули роботи по благоустрою прилеглої території до УПЦ КП Чуда Архистратига Михаїла в селищі Ланчин.

Роботи по облаштуванню прилеглої до церкви території вже розпочалися. Поки вдалося встановити сходи, однак попереду ще реконструкція мосту через річку та будівництво каплиці поблизу діючого джерела, яке слугуватиме для освячення води на християнське свято Водохреще.

На благоустрій прилеглої території до УПЦ КП Чуда Архистратига Михаїла в селищі Ланчин з районного бюджету було виділено кошти в сумі 80 тис. гривень. Часткове співфінансування передбачено і з бюджету селищної ради.

Крім того Іван Гурмак, Михайло Іваночко, Ігор Голіней спільно з Ланчинським селищним головою оглянули макет пам’ятника Героям Небесної Сотні, який буде встановлено на території Ланчинської селищної дитячо-юнацької бібліотеки згідно обласного проекту «Герої серед нас». Загальна вартість складає 278,400 тисяч гривень, з яких районний бюджет – 66 тис. гривень, обласний 178 тис. гривень і селищний 56,400 тис. гривень. У дану суму також включено перекриття даху бібліотеки та благоустрій прилеглої території.

Вже вкотре свободівці доводять, що праця на благо громади є їх прямим обов’язком і головне - без жодної багатослівності, а конкретними діями та результатом. Націоналісти в час неоголошеної війни з московським окупантом працюють задля розбудови України на засадах соціяльної та національної справедливости.

 

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»                                                                                                                                 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити