13 червня 2017 року свободівці, а саме  голова районної ради Іван Гурмак спільно з депутатом Івано-Франківської обласної ради Михайлом Іваночко та начальником управління будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства РДА Тарасом Угринчуком проінспектували стан будівлі Надвірнянської ЗОШ №2.

Надвірнянська школа №2 заснована в 1945 році, однак окремий корпус будівлі - ще в довоєнний період і потребує реконструкції фасаду та часткової заміни даху. Іван Гурмак, Михайло Іваночко і Тарас Угринчук поспілкувалися з директором школи Миколою Возним та потенційним підрядником щодо проведення ремонтних робіт навчального закладу.

З районного бюджету на ремонтні роботи по відновленню фасаду школи передбачено 290 тис. гривень. Також при інспектуванні будівлі врахували проведення ремонтних робіт з часткової заміни даху школи, який на даний час перебуває в катастрофічному стані.

«Реконструкція та підтримка навчальних закладів району є пріоритетною, адже саме у шкільних класах росте і виховується наше майбутнє», - наголосив свободівець Іван Гурмак.

Також свободівці оглянули символічну могилу воїнам УПА, поблизу дороги на село Красна, котра потребує встановлення огорожі оскільки через погане дорожнє покриття дороги, проїзна частина пролягає щільно до могили.

Михайло Іваночко зазначив, що такі символічні могили і їх впорядкування є запорукою сильної держави, бо хто не шанує минулого, не матиме майбутнього.

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»       

Додати коментар

Захисний код
Оновити