Шановні лікарі, медсестри, санітари Надвірнянського району!!!

Від щирого серця вітаємо Вас із Вашим професійним святом Медичного працівника!

Своєю невтомною працею Ви повсякчас демонструєте приклад справжнього професіоналізму, витримки та відданості своїй надважливій професії. Добротою, знаннями та досвідом повертаєте людей до повноцінного життя. Згадуємо Вашу відданість та професійність під час подій Революції Гідності, неодноразово бачили та чули про Вашу відвагу та жертовність в ході московсько-Української війни та схиляємо перед Вами голови.

Ви найкращі…..

Віримо, що найкращі традиції української медичної еліти ‒ лікарська честь і громадянська відповідальність, висока моральність та інтелігентність, працьовитість і професійність ‒ будуть тільки примножуватись та слугуватимуть на благо жителів Надвірнянщини. Висловлюємо Вам щирі слова вдячності за вашу професійну майстерність та невтомну працю, адже запорукою успішної держави є здорова нація.

Нехай сторицею повертається до вас добро, дароване людям!
Бажаємо Вам, шановні охоронці життя Української Нації , міцного здоров'я, успіхів у роботі, сімейних гараздів, благополуччя та людської поваги. Нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов'язком, а лише приємною місією.

З повагою депутати ВО « Свобода» Івано-Франківської обласної, Надвірнянської районної та Надвірнянської міської рад

Додати коментар

Захисний код
Оновити