25 червня 2017 року на запрошення голови Бурштинської міської організації ВО «Свобода» Ігора Карвацького, Надвірнянські бійці «Легіону СВОБОДИ», а саме голова ГО «Надвірнянське районне об’єднання воїнів АТО» Олег Туєшин «Хмара», боєць-ветеран московсько-української війни Василь Голіней «Франик», волонтер БФ «Свобода Гідність Перемога» Іван Степник з військовою виставкою відвідали місто Бурштин та взяли участь у місцевому відзначенні Дня Конституції України та Дня молоді.

Мешканці та гості міста мали можливість побачити частину жахіть неоголошеної війни: військову амуніцію, зброю та використані боєприпаси, а головне бойові стяги.

Військове спорядження місцеві жителі могли не лише потримати у руках, а й приміряти. Такі військові виставки, вже як ветеран московсько-української війни Олег Туєшин презентує по всій Україні, нагадуючи людям, що війна триває і особливо про неї слід пам’ятати у час святкувань та урочистостей на мирній території України.

«Війна в Україні нікуди не зникла, вона – є! Діти, дорослі повинні бачити, з чим військові воюють, як воюють, ми охоче розповідатимемо про нелегкі бойові будні, і ділитимемося досвідом бо це важлива частина у боротьбі з ворогом і необхідна задля української перемоги» - наголосив боєць «Хмара».

За підтримки Івано-Франківської обласної організації ВО «Свобода», місцеві активісти-свободівці організували спортивні турніри для бурштинської молоді з пляжного волейболу та настільного тенісу. Близько десяти команд в кожному виді спорту змагалися за першість і демонстрували свою вправність. Турніри проходили поетапно, а переможці отримали грошову винагороду. Не оминули турнір з настільного тенісу й надвірнянські свободівці, зігравши кілька партій.

Також зусиллями Бурштинської міської організації ВО «Свобода» на місцевому стадіоні відбувся показовий виступ аеромобільного гуртка. Авіамодельний спорт в місті Бурштин та й загалом в Україні тільки почав відроджуватися. Однак бурштинські авіалюбителі вже встигли зарекомендувати себе на змаганнях у місті Харків за Кубок Євразії, зайнявши четверте місце із 40 команд. На даний час за словами керівника гуртка Олександра Познякова авіамодельна команда готується до чемпіонату України, який проходитиме в місті Київ. Варто зазначити, що вартість однієї авіамоделі складає близько 300 у.о., також великі витрати йдуть на ремонт «літаків». Авіамодельний спорт, як такий тримається на ентузіазмі вихованців, але й не лишаються осторонь проблем гуртка й місцеві свободівці і всіма можливими силами допомагають йому посісти одне з провідних місць у спортивному житті бурштинської молоді.

Націоналісти побували на святковому концерті приуроченому Дню Конституції України та Дню молоді, поспілкувалися з жителями міста та побратимами.


Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»

Додати коментар

Захисний код
Оновити