5 липня 2017 року свободівці, а саме голова районної ради Іван Гурмак спільно з депутатом районної ради Сергієм Штогрином взяли участь у робочій поїздці в село Стримба Надвірнянського району.

Варто зазначити, що даний населений пункт є виборчим округом Сергія Штогрина, тому депутат намагається сприяти вирішенню важливих проблем села, однією з нагальних є ремонт Стримбівської ЗОШ І-ІІ ст. Свободівці, спільно з заступником голови райдержадміністрації Богданом Зеленчуком, начальником відділу освіти Степаном Севериловим та сільським головою Любомиром Дубіщаком оглянули хід ремонтних та будівельних робіт навчального закладу. При інспектуванні будівлі обговорили планування робіт по реконструкції даху школи, вартість яких складає біля 200 тис. гривень. Частину коштів, а саме 100 тис. гривень буде профінансовано з районного бюджету, а решту покладено на місцевий бюджет.

«Якісне освоєння знань школярами напряму залежить від побутових умов, в яких вони  перебувають. Тому надіюсь, що вже з нового навчального року в покращених умовах цей процес проходитиме набагато краще.» - відзначив свободівець Іван Гурмак.

У зв’язку із нестачею навчальних приміщень, планується також добудова одного навчального класу та облаштування внутрішніх туалетів. Депутат районної ради Сергій Штогрин наголосив, що в перспективі його роботи облаштувати приміщення для дитячого садка адже, в селі є велика потреба дошкільного закладу.

Також Іван Гурмак та Сергій Штогрин оглянули хід робіт по облаштуванні сучасного міні-футбольного поля у селі Стримба.

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»  

Додати коментар

Захисний код
Оновити