6 липня 2017 року під головуванням голови районної ради свободівці Івана Гурмака відбулась позачергова чотирнадцята сесія районної ради, однією із ініціаторів якої була депутатська фракція у районній раді ВО «Свобода». В порядку денному сесії було єдине питання «Про звернення районної ради» щодо незаконного вивантаження на місцевому полігоні 100 тонн сміття, як опісля з`ясувалося, львівського походження.

У роботі сесії взяли участь депутати районної ради від фракції ВО «Свобода» Сергій Штогрин, Андрій Крицький, Василь Білоус, Андрій Томин, Ігор Голіней та Марія Яворська, депутати-свободівці обласної ради Василь Сенатович та Михайло Іваночко.

Свободівець Іван Гурмак зачитав проект рішення, напрацьований виконавчим апаратом районної ради, та схвалений президією районної ради 6 липня ц. р. Голова Надвірнянської районної ради відзначив необхідність протокольно доручити керівникам представницької і виконавчої гілок влади району звернутися до керівництва області з метою виробити комплекс дієвих заходів стосовно розв`язання проблеми поводження з ТПВ у нашому краї. Цю позицію підтримав свободівець Андрій Крицький.

Своє бачення з приводу «Львівських гостинців» на Надвірнянщині висловив депутат обласної ради націоналіст Михайло Іваночко, який, порушивши у своєму виступі низку проблем, закликав бути пильними, щоб не допустити подібної ситуації. Він озвучив звернення-вимогу до структур народної самооборони та органів місцевого самоврядування, котрі повинні у ці дні тримати на контролі загрозливу ситуацію, пов`язану з можливістю несподіваного несанкціонованого завезення сміття у населені пункти Надвірнянщини. Також Михайло Іваночко наголосив, що мандрівне сміття «сміттєвого мера» не може бути політичним важелем в боротьбі за владу адже, на терези поставлено здоров’я та життя українців.

Нагадаємо, що напередодні депутат обласної ради свободівець Михайло Іваночко звернувся до Івано-Франківської обласної ради та обласної державної адміністрації, Івано-Франківської прокуратури та в ГУ поліції Івано-Франківської області з приводу незаконного вивантаження «Львівського сміття» на території Надвірнянщини. Адже, для Івано-Франківщини цей випадок не є поодиноким і на даний час 8 районів Прикарпаття зіткнулися з цинізмом Львівської влади.

Депутат від Ланчинського округу свободівка Марія Яворська зауважила, що жителі селища вимагають прийняти міри, щодо подальшої долі «мандрівного сміття»  і можуть перекрити дорогу на знак протесту.

В підсумку 28 районних обранців ухвалили звернення, запропоноване виконавчим апаратом районної ради.

Голова районної ради Іван Гурмак повідомив, що на черговій сесії Надвірнрянської районної ради серед інших і питання про роботу районної державної адміністрації про виконання Програми поводження з твердими побутовими відходами у Надвірнянському районі до 2020 року. За словами свободівця питання поводження з твердими побутовими відходами в країні свідомо гальмується на рівні вищої гілки державної влади.

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»

Додати коментар

Захисний код
Оновити