Нещодавно на Надвірнянщині відбувся цікавий і дуже важливий у нинішніх умовах військовий вишкіл для пластунів району. Інструкторами були Надвірнянські бійці «Легіону Свободи», ветерани московсько-української війни голова ГО «Надвірнянське районне об’єднання воїнів АТО» Олег Туєшин «Хмара» та Ярослав Сушириба «Кок».

Бойовий досвід бійців переймали пластуни Надвірнянської та Саджавської станиці у військово-патріотичному таборі у селі Пасічна Надвірнянського району під керівництвом Олени Пиндзин. Юні хлопці та дівчата вчилися розбирати та збирати МКМ, тактиці стрільби та киданню гранати, охоче приміряли маскувальні костюми та вчилися вправлятися з гранатометом.

Свободівець ветеран московсько-української війни Олег Туєшин відзначив, що майбутнє нації в надійних руках.

«Ми живемо на мирній території України, але все ж наші діти ростуть в умовах неоголошеної війни і хоч вона не торкнулася їх домівок, проте зачепила серце кожного. Впевнений, що знання військової справи, це ті знання, які необхідно опановувати кожному незалежно від віку, бо як бачимо крім теоретичного уявлення потрібно мати й практичні навички поводження зі зброєю і відповідно в бою. Вміти захистити себе, свою родину і СВОю БОгом ДАну Землю є святим обов’язком кожного з нас.» - наголосив боєць «»Хмара».

Розуміючи важливість даного навчання, юні українці не згаяли ні хвилини, вони задавали військовим питання та пробували власні сили практикуючись у стрільбі та киданні гранати.

Бійці-інструктори влаштували дружні змагання між пластунами і найкращих відзначили подяками «Легіону Свободи» та подарунками. Слова подяки для бійців дружно звучали пластунським табором.

«Дивлячись на щирі та допитливі погляди хлопців і дівчат, не виникає жодного сумніву, що саме їх і ще мільйони таких же потрібно захищати до останнього подиху» - зазначив свободівець Ярослав Сушириба.

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»                                                                                                                                 

Додати коментар

Захисний код
Оновити