Брати та сестри, українці!!!
24 серпня, в День Незалежності України вийдемо на центральні площі усіх українських міст з непохитною гордістю за свій народ і свою Націю! Українці - єдина, велична Нація! Віримо, що кожен з Вас усвідомлює свою важливість у цей надзвичайно складний для України час.

Історія ніколи не закінчується, вона твориться нами щодня. Закликаємо всіх українців усвідомити, що кожен наш вчинок, кожен жест, подих може змінити майбутнє Української держави. Не будьмо байдужими до того, що робиться довкола! З гарячим серцем, холодним розумом та чистою совістю разом будуймо наше українське майбутнє. Тільки, якщо при владі буде українець, майбутнє нашої держави буде українським.

Це величне свято нації – День Незалежності – уже четвертій рік зустрічаємо в надважкий та тривожний час. На сході України ‒ виснажлива війна, а так зване перемир’я щодня забирає життя вояків – наших безстрашних українських хлопців.
Але заради майбутнього Нації ‒ не маємо права на зневіру, адже героїчні прадіди зоставили нам приклад самовідданого служіння людям, відважної боротьби та перемог.

Єдине, чого нині варто побажати Україні, - якнайшвидшої остаточної перемоги! Аби вже наступний День Незалежності ми пишно й весело святкували під мирним українським небом. Аби українці на той час уже й забули про окупантів, терористів і будь-яку п'яту колону. Та й про саме існування Московської імперії - щоби забули на віки-вічні.

Україна буде вільною – не маймо ані крихти сумніву у цьому!
Українці переможуть – як перемагали в українській історії вже не раз!
Бо за нами ‒ Правда і Віра!

Тож зичимо миру і щастя на СВоїй, БОгом ДАній землі!

Слава Україні!!!

З повагою, депутати ВО « Свобода» Івано-Франківської обласної, Надвірнянської районної та Надвірнянської міської рад

Додати коментар

Захисний код
Оновити