Проблема аварійних мостів в Україні зовсім не ноу-хау. Особливо вона загострена у  містах та селах. Привести до ладу дорожню інфраструктуру все таки вдається однак, аварійні мости лишаються поза увагою і несуть не сполучення з іншою стороною, а загрозу життю людини.

В черговий раз депутат Івано-Франківської обласної ради Михайло Іваночко звернувся з депутатським зверненням до голів Івано-Франківської обласної ради та обласної державної адміністрації, голови Надвірнянської РДА, начальника служби автомобільних доріг Івано-Франківської області щодо проведення капітального ремонту мосту в селищі Ланчин на автошляху Делятин-Раківчик через річку Слобожниця. В тексті звернення йдеться наступне: з кожним роком вищезазначений міст просідає, руйнується основа, а після переїзду великогабаритного транспорту міст помітно просів на 20 см. Ігнорування аварійності моста призведе до летальних наслідків, що є питанням часу. Прошу Вас негайно відреагувати на дане звернення і віднайти кошти на капітальний ремонт даного мосту.

Варто зазначити, що  загалом на Прикарпатті є 1177 мостів загальною протяжністю 27 кілометрів. В основному вони побудовані до 70-х років минулого століття. При належній експлуатації термін їхньої придатності становить до 70-ти років. Міст в селищі Ланчин вже  пережив свій термін експлуатації. Сподіваємось, що не доведеться чекати падіння чергового мосту в Україні, щоб влада відреагувала на важливу проблему.

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»

Коментарі   

0 #1 Hanna 01.10.2017, 10:01
poku nicoho ne stalosja,nichto ne reahue - ce dlja Ukrainy zakonomirno...
Цитата

Додати коментар

Захисний код
Оновити