1 жовтня в районному будинку культури відбулись партійні збори Надвірнянської районної організації ВО «Свобода» з висунення кандидатів у депутати до Ланчинської та Переріслянської об’єднаних територіальних громад. Нагадаємо, що вибори до вищевказаних громад відбудуться 29 жовтня цього року.

Вів засідання голова Надвірнянської РО ВО «Свобода», депутат Івано-Франківської обласної ради Михайло Іваночко. Участь у зборах також взяли голова районної ради Іван Гурмак, районні та міські депутати, активісти, волонтери, прихильники ВО «Свобода» та потенційні кандидати у депутати до Ланчинської та Переріслянської об’єднаних територіальних громад. На початку всіх присутніх поблагословив військовий капелан з міста Коломия о. Василь Довганюк, який наголосив, що Свобода є Божим Даром для людини і за неї необхідно боротися та відстоювати до останнього подиху. В спільній молитві помолилися за українську перемогу та за те, щоб Господь дав сили, віри, надії і любові в розбудові рідної держави.

Голова районної організації ВО «Свобода» Михайло Іваночко ознайомив учасників конференції з порядком денним та виступив з промовою, в якій наголосив: «Під свободівським гаслом «Не посоромити слави Героїв! Захистити майбутнє дітей!» зібралися кращі з кращих, ревні українці, що готові боротися до переможного кінця. Адже, разом ми сила і в єдності наша міць! Слава Україні! Героям Слава!»

До Ланчинської об’єднаної територіальної громади представлено 17 кандидатів в депутати, а до Переріслянської - 8 кандидатів. Педагоги, лікарі, правознавці, підприємці, бійці московсько-української війни, волонтери свідомо зробили свій вибір і готові працювати задля розквіту української України.

На завершення учасники конференції виконали Державний Гімн України.

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»                                                                                                                                 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити