Напередодні 75-ої річниці створення Української повстанської армії Надвірнянські свободівці, а саме депутат Івано-Франківської обласної ради, голова районної організації ВО «Свобода» Михайло Іваночко, боєць московсько-української війни голова ГО «Надвірнянське районне об’єднання воїнів АТО» Олег Туєшин спільно з військовим капеланом головою БО «Діти милосердя» з м. Коломиї Василем Довганюком відвідали легендарного сотенного УПА Мирослава Симчича.

Націоналісти вкотре поспілкувалися про головне – перемогу над московським окупантом та  розбудову національної України.

«Якби я міг то був би зараз на Донбасі і робив те, що вмію – бив ворога! Бо з Московською ордою можна говорити тільки мовою сили і не варто недооцінювати нашу українську армію, бо в нас є така сила національного духу, що як би не був озброєний ворог по той бік ми його переможемо. З нами Бог і за нами правди!» - зазначив легендарний сотенний УПА Мирослав Симчич.

Михайло Іваночко подякував сотенному за розмову і наголосив, що вкотре приїжджає щоби набратись отого невмирущого духу українського воїна, яким є Мирослав Симчич. Адже, життя націоналіста є справжньою боротьбою за національну ідею української нації і його приклад жертовності та самовідданості гартує в теперішніх умовах кожного з нас боротися до переможного кінця. 

 

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»                                                                                                                                 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити