Нагадаємо, що 26 вересня цього року в черговий раз депутат Івано-Франківської обласної ради Михайло Іваночко звернувся з депутатським зверненням до голів Івано-Франківської обласної ради та обласної державної адміністрації, голови Надвірнянської РДА, начальника служби автомобільних доріг Івано-Франківської області щодо проведення капітального ремонту мосту в селищі Ланчин на автошляху Делятин-Раківчик через річку Слобожниця.

Реагування на дану проблему не довелося довго чекати адже, нещодавно міст оглянула спеціальна комісія. 6 жовтня надійшов лист-відповідь від служби автомобільних доріг Івано-Франківської області, яка повідомляє:
Даний міст на автомобільній дорозі Делятин – Раківчик знаходиться в переліку першочергових об’єктів ремонту та за його експлуатаційним станом встановлений посилений контроль.
ДП «Івано-Франківський облавтодор», яке обслуговує дану дорогу, в 2017 році приступить до робіт з укріплення проміжних опор мосту на автомобільній дорозі Т-09-05 Делятин-Раківчик, км 12+506 в селищі Ланчин.

«Маленька перемога для ланчинців!» - зазначив депутат Івано-Франківської обласної ради Михайло Іваночко.

P/S: приступати до робіт варто якнайскоріше, бо ж до кінця 2017 року менше як три місяця))

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»  

Додати коментар

Захисний код
Оновити