Брати і сестри українці!
Щороку Свята Покрова приносить нам свято, овіяне волелюбством і силою нашого українського духу. 

Нині відзначаємо й День козацтва, День захисника України, та вже 75 ювілейну річницю з дня створення УПА – української армії, яка здивувала світ жертовністю, організованістю та волею до здобуття Української незалежної держави.

Важливо, що ми зберегли історичну тяглість поколінь, бо нинішні бійці беруть приклад з упівців та всіх борців за Україну. Ми щасливі, що наша ідея возвеличення УПА позитивно сприймається по всій Україні. Тепер наше завдання – зробити цінності борців за волю України цінностями держави. Коли чесноти УПА буде втілено в життя – буде і розвинена економіка, і соціяльна справедливість, будуть щасливі люди на СВоїй БОгом Даній землі.

Маємо бути сильні як Вони, сильні духом та вірою в Бога та в перемогу над окупантом. Бо ті хлопці – часто зовсім юні воїни УПА – залишили нам, нащадкам, приклад своєї жертовності, зробивши сильнішими та непохитними у боротьбі за нашу спільну Святу Справу.

Ми переконані , що разом ми покладемо край пануванню неукраїнської псевдоеліти та збудуємо потужну й могутню Українську державу, яка стане тією країною, про яку мріяли вояки УПА, ведучи нерівні бої з німецькими, російськими , польськими та мадярськими окупантами по всій Україні, про яку мріють вояки московсько-Української війни.

Слава Україні! Героям Слава!

 

З повагою, депутати ВО « Свобода» Івано-Франківської обласної, Надвірнянської районної та Надвірнянської міської рад

Додати коментар

Захисний код
Оновити