Нещодавно на Надвірнянщині з нагоди 75-ої річниці створення Української Повстанської Армії, а також Дня українського козацтва та Дня Захисника України надвірнянські свободівці провели уже традиційні турніри з міні-футболу та шахів. Спортивні заходи  відбулися з ініціативи депутата Надвірнянської районної ради свободівця Сергія Штогрина.

Подивитися, як нащадки славних героїв України грають у футбол можна було на нещодавно відкритому майданчику зі штучним покриттям в селі Лоєва. В національно-патріотичній атмосфері жагу до перемоги демонстрували футбольні команди з міста Надвірна, сіл: Назавизів, Красна, Пнів, Стримба, Лоєва та Черник. У напруженій боротьбі за призові місця, першість виборола команда з Красни, на другій сходинці п’єдесталу опинилась команда з Надвірни, а третє місце дісталось команді села Стримба.
Нагороди призерам вручали депутат Івано-Франківської обласної ради, голова РО ВО «Свобода»Михайло Іваночко та депутат Надвірнянської районної ради Сергій Штогрин.
Футбольні м’ячі, грамоти, медалі отримали всі призери, а головний приз – Футбольний Кубок поїхав до села Красна. Воно й не дивно адже, село є чи не найпатріотичнішим в районі і тут добре знають, що одвічно живий дух українського лицарства веде до перемоги.
Звертаючись до присутніх, Михайло Іваночко наголосив, що в день загальнонаціональних українських свят звичайний спортивний захід наповнюється сенсом, бо в цей день українці почувають себе по особливому, сильні та горді тим, що є нащадками поколінь славних борців.

«Будьмо гідні наших дідів та прадідів, які боролися за свою землю, за свій народ, які передали нам свою незламність та самовіддану любов до України. Кожен з нас повинен гартувати тіло й дух, щоб міцніла українська нація, наповнювалася силою, єдністю та новими перемогами. Шануймо славу наших Героїв та наслідуймо їх у боротьбі за державу. Україна буде вільною, бо ми живемо на Своїй БОгом ДАній землі» - відзначив націоналіст.

Не менш захоплююче пройшов турнір з шахів. Учасники вміло демонстрували свої інтелектуальні вміння та залізну витримку.  В підсумку чемпіонами стали Дмитро Сандир та Клюфінський Руслан, А Дем'янів Іван здобув третеє місце.

Свободівець Сергій Штогрин відзначив, що з кожним роком такі турніри збирають більше учасників. Адже, спорт - це запорука здоров’я і фізична форма для наших козаків, повстанців і теперішніх захисників така ж важлива як і духовна.

«В такий спосіб ми вкотре вшанували пам’ять лицарів козацької доби, ветеранів УПА та бійців московсько-української війни, що склали свої життя в боротьбі за самостійну Україну.»

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»

                                                                                                                                

Додати коментар

Захисний код
Оновити