23 листопада під головуванням голови районної ради свободівця Івана Гурмака відбулась чергова шістнадцята сесія Надвірнянської районної ради сьомого скликання. У роботі сесії взяли участь депутати районної ради від фракції ВО «Свобода» Сергій Штогрин, Андрій Крицький, Андрій Томин, Ігор Голіней та Дмитро Гандзюк, який ввійшов до складу депутатського корпусу у зв’язку з отриманням Марією Яворською депутатського мандата Ланчинської ОТГ.

На початку засідання з нагоди четвертої річниці від початку Революції Гідности хвилиною мовчання районні обранці вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та всіх Героїв України, що ціною власного життя відстоювали гідність та свободу української нації.

З депутатськими заявами, запитами і зверненнями виступили свободівці Сергій Штогрин, Андрій Томин та Ігор Голіней. Зокрема Сергій Штогрин зачитав депутатський запит з приводу відсутності відповідних дорожніх знаків та дорожньої розмітки на відремонтованих дорогах району і наголосив, що дане не доопрацювання підрядника спричиняє підвищену аварійну ситуацію під час руху автомобільного транспорту. Також свободівець порушив питання заміни даху Стримбівської ЗОШ та придбання медичного обладнання для Центральної районної лікарні. У спільному депутатському зверненні Василь Білоус та Сергій Штогрин звернулися до керівництва району щодо необхідності підведення води в ДНЗ «Дзвіночок» в селі Красна. Крім того Ігор Голіней зачитав депутатський запит з проханням сприяти виділенню коштів для закінчення ремонтних робіт в Саджавському Будинку культури, а також свободівець звернувся із запитом щодо встановлення пам’ятного знаку воїну УПА в селі Цуцилів. Депутат Андрій Томин порушив питання відповідності визначеним вимогам встановленого в селі Пнів «лежачого поліцейського».

Особисто голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак зачитав звернення районної ради ініційоване фракцією ВО «Свобода» з вимогою заборонити діяльність Української Православної Церкви підпорядкованої московському патріарху Кирилу, як такої, що несе загрозу національній безпеці України.

Націоналіст зазначив, що необхідно називати речі своїми іменами і діяльність вказаної організації носить відвертий антидержавницький та антиукраїнський характер, тим паче є прямі докази щодо причетності священнослужителів даної конфесії до банд формувань так званих ЛНР і ДНР на Сході України.

«Українська нація споконвіку визначила для себе пріоритети, з яких «Бог і Україна понад усе!». Нам необхідно позбутися цього останнього «путінського» механізму впливу на свідомість наших громадян.» - наголосив очільник Надвірнянщини.

Депутати Надвірнянської районної ради одноголосно підтримали дане звернення.

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»                                                                                                                          

Додати коментар

Захисний код
Оновити