8 грудня 2017 року відбулась чергова сесія Івано-Франківської обласної  ради, де були прийняті важливі для життєдіяльності області та України рішення, зокрема, за ініціятиви свободівця Іваночка Михайла було прийняте звернення Івано-Франківської обласної  ради  до Президента, Верховної Ради, Кабміну, СБУ, Міністерства внутрішніх справ України, Ієрархів Українських Церков та вірян УПЦ МП, яким дали оцінку неоднозначним фактам діяльности УПЦ МП.

Обласні обранці, зокрема, просять Мінінформполітики всебічно доносити інформацію суспільству та розкривати сутність антиукраїнської пропаганди, розкольницької діяльності УПЦ МП, а також вимагають від Служби безпеки України перевірити ймовірну причетність священнослужителів УПЦ МП до співпраці з ФСБ.

Текст звернення: 

Президенту України
П. Порошенку

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Служба безпеки України

Міністерство внутрішніх справ України

Ієрархи традиційних Українських Церков

Вірні Української православної церкви Московського патріархату

 

ЗВЕРНЕННЯ

Православна церква Московського патріархату, яку в майбутньому слід називати Російською православною церквою в Україні, упродовж усього свого існування на теренах нашої держави виступала знаряддям зросійщення українського народу, досі залишається провідною інформаційною силою в гібридній війні, яку веде Російська Федерація проти України.

Для прикриття антидержавної діяльності структури Російської православної церкви на теренах України присвоїли собі назву "Українська православна церква". Таке найменування не відповідає антиукраїнському змісту РПЦ і є незаконно привласненим. Внаслідок цієї умисної маніпуляції РПЦ мільйони українців зазнають великого ошуканства, оскільки переконані, що ходять до української Церкви. Ефективні результати антиукраїнської діяльності та негативного впливу УПЦ МП підтверджуютсья через нагнітання протистояння серед вірян, розкол українського суспільства на релігійній основі та в результаті зазначеного – утруднення об’єднання традиційних українських церков в Єдину Помісну Церкву.

Саме за опосередкованого сприяння структур УПЦ МП в Україні видається й поширюється багато літератури виразного антиукраїнського спрямування, де незалежність України від Росії називають "сєпаратізмом украінскіх шовіністов", а українську мову "галіційскім нарєчієм, малопонятним і малороссам, і великороссам".

У власних проповідях священнослужителі Російської православної церкви забороняють вірянам молитися українською мовою, буцімто "украінскава язика Бог нє слишит". Саме священнослужителі й ієрархи Російської православної церкви виявляють особливу нетерпимість до представників інших релігійних конфесій, провокуючи безконечні конфлікти.

Загрозливими для української державності в умовах гібридної війни є факти підтримки УПЦ МП проявів сеператизму в Україні та російської військової агресії, саме представники цієї церкви із Хрестом на грудях і зброєю в руках благословляють терористів і вбивць на кровопролитну війну, проте відмовляються хоронити воїнів АТО, які загинули в боротьбі з окупантами.

Зважаючи на вищевикладене, з метою консолідації українського народу вимагаємо:

  1. Активізувати процеси щодо створення Єдиної Помісної Церкви в Україні.
  2. Міністерству інформаційної політики України всебічно доносити інформацію суспільству та розкривати сутність антиукраїнської пропаганди, розкольницької діяльності УПЦ МП.
  3. Службі безпеки України вжити невідкладних заходів та перевірити ймовірну причетність священнослужителів УПЦ МП до співпраці з ФСБ РФ та іншими спецлужбами держави-агресора.

 

Прийнято на дев'ятнадцятій сесії

Івано-Франківської обласної ради

сьомого демократичного скликання
________________ 2017 року

 

Свободівець Михайло Іваночко звернувся до керівництва ОДА та до департаменту фінансів за зверненням медичних працівників Надвіірнянського району з проханням та вимогою врахувати, при поступленні субвенції вирівнювання на заробітну плату із державного бюджету, кошти для медичних працівників району в сумі 5330,0 грн. Саме стільки не вистачає на заробітню плату до кінця року.

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода» 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити