Напередодні свята Миколая Чудотворця вже традиційно надвірнянські свободівці дарують солодку казку діточкам дошкільних закладів та шкіл Надвірнянщини. Так 18 грудня боєць окремої добровольчої чоти "Карпатська Січ ", окремої штурмової роти " Карпатська Січ " 93 ОМБр, депутат Надвірнянської районної ради, свободівець Василь Білоус з солодкими пакунками відвідав малечу ДНЗ «Дзвіночок» у селі Красна.

Василь Білоус побував у дошкільнят на святковому заході приуроченому Дню Святого Миколая та побажав їм бути слухняними, щоб наступного року теж заслужити дарунок від Миколая. Адже всім відомо, що нечемні дітки отримують під подушку різочку.

"Солодка акція до Дня Святого Миколая вже стала традицією, яку з року в рік свободівці втілюють у своїх населених пунктах. Діти – це наша надія, цвіт української нації. Саме за них і їх гідне майбутнє на східному фронті українські захисники воюють з ворогом. Свято Миколая те свято, яке малюки чекають з нетерпінням, мені приємно сьогодні побувати у ролі помічника Святого Миколая і порадувати малечу."

Свободівські подарунки отримали 100 дошкільнят.

Після урочистостей Василь Білоус поспілкувався з працівниками ДНЗ «Дзвіночок» щодо покращення умов навчання дітей в дошкільному закладі. Перш, за все зазначив свободівець, на черговій сесії районної ради порушуватиме питання перекриття даху дитячого садка та дооблаштування дитячого майданчика на прилеглій території.

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»                                                                                                                        

Додати коментар

Захисний код
Оновити