День святого Миколая – традиційне українське свято. Для дітей воно є завжди очікуваним та особливим. Малечу Надвірнянщини солодкими подарунками вкотре порадували місцеві свободівці.

Зокрема Голова Надвірнянської районної ради свободівець Іван Гурмак взяв участь у святковому концерті приуроченому улюбленому святу дітлахів в селі Гвізд та вручив радісній малечі солодощі.

Очільник Надвірнянщини привітав присутніх з Днем Святого Миколая, прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим.

«Українська нація з кожним поколінням сильнішає і прикладом цього є наші діти, які в листі до Святого Миколая спочатку просять здоров’я для рідних, миру в державі, а вже потім матеріальні блага для себе. Доброю традицією для ВО «Свобода» є можливість подарувати юним українцям солодку казку. У ці дні щиро бажаю щоб кожна українська оселя була наповнена дитячими посмішками, радістю, теплими словами і сподіваннями на гідне майбутнє. Пам’ятаймо, що кожен з нас є своєрідним помічником Святого Миколая тому творімо добро, дбаймо про ближніх і кожний прикладаймо зусиль до спільної перемоги українського війська. Слава Україні! Героям Слава!» - відзначив націоналіст.

Також Іван Гурмак спільно із депутатом Надвірнянської районної ради Андрієм Томином завітали з пакуночками до учнів Назавизівської ЗОШ І-ІІ ст.. та ЗОШ І ст.. в селі Мирне. 70 школяриків отримали подарунки від свободівців

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода» 

Додати коментар

Захисний код
Оновити