Днями свободівці Надвірнянщини До дня Святого Миколая провели традиційну «Солодку акцію» в населених пунктах району.

Помічниками Святого Миколая свободівці були в новоствореній Ланчинській ОТГ. Так, депутат Івано-Франківської обласної ради голова районної організації ВО «Свобода» Михайло Іваночко спільно з депутатом районної ради Ігорем Голінеєм, секретарем Ланчиської ОТГ Надією Данилюк, депутатами Ланчинської ОТГ Анною Маковійчук, Романом Кузьминим, Марією Яворською та помічником обласного депутата Михайлом Тороусом відвідали дошкільні заклади в селах Добротів, Ланчині та Саджавка. Загалом 270 вихованців ДНЗ отримали солодкі подарунки.

«Вже десятий рік поспіль ВО «Свобода» проводить солодку акцію по всій Україні. Незважаючи на труднощі, ми не покинули цю добру традицію і зусиллями обласних та районних депутатів, підприємців, активістів РО ВО «Свобода» вкотре потішили наших діточок. Святий Миколай був небайдужим до ближніх і творив справжні дива. Тому ми – українці повинні наслідувати його і добрими справами розбудовувати Українську державу. Є Свобода буде Україна.!» - наголосив Михайло Іваночко.

Варто зазначити, що солодощі від свободівців отримала малеча із села Красна, Молодків, Заріччя, селищ Делятин та Битків.

Як зазначив керівник надвірнянських свободівців загалом в ці дні близько 1000 маленьких Українців Надвірнянського району смакуватимуть солодощами від НАЦІОНАЛІСТІВ.

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода» 

Додати коментар

Захисний код
Оновити