Перше пленарне засідання ІІ сесії Ланчинської селищної ради ОТГ відбулося 21 грудня 2017р .

Депутат М.Яворська заявила про створення фракції ВО «Свобода» в селищній раді Ланчинської ОТГ.

Прийнято ряд важливих рішень, зокрема про затвердження складу виконавчого комітету, куди увійшли свободівці Н.Данилюк, І.Голіней, І.Яремин, про розробку плану програми соціально-економічного розвитку на 2018 рік, про постійні комісії ради та ряд земельних питань. Секретарю Ланчинської селищної ради свободівці Надії Данилюк присвоєно 11 ранг службовця місцевого самоврядування. Члени фракції Свободи зробили кілька депутатських запитів, зокрема, щодо справедливого розподілу матеріалів для ремонту вулиць та виділення землі під автостоянку біля ДНЗ «Ромашка». Оскільки, наявне перевиконання бюджету 2017 року на 136 тис 500 грн, частину цих коштів ухвалили витратити на допомогу потерпілим від стихійного лиха. 

Друге пленарне засідання розпочалось з урочистої передачі Вифлеємського вогню миру пластунами Саджавського осередку Ланчинській ОТГ. Можливо, це теж посприяло швидкій і злагодженій роботі депутатів: прийняли збалансований бюджет на 2018 рік (40 млн прибутку і 40 млн видатків). Оскільки територіальна і медична реформи стартували одночасно, постало нагальне питання про статус Ланчинської поліклініки, на базі якої вирішили створити Центр первинної медико-санітарної допомоги. Проголосували про прийняття у комунальну власність майна обох шкіл, ЦДЮТ, музичної школи, Народного Дому, Добротівського сільського клубу, Добротівського НВК, ФАП с.Добротів, та бібліотек згідно рішення районної ради про передачу майна.                                                                                                                                                      

Ухвалили рішення про збільшення бюджету села Добротів. Обговорили стан вулиць обох населених пунктів та порядок їх ремонту і освітлення.

Вирішили приєднатися до Асоціації розвитку ОТГ Прикарпаття. Заступник голови бюджетної комісії свободівка Марія Гоцяк внесла пропозицію на виконання депутатських повноважень закласти в бюджеті кошти для надання допомоги важкохворим жителям ОТГ в розмірі 210 тис грн, третиною з яких розпоряджається голова, а рештою - депутати.                                                                                                        

Важливими стали пропозиції депутатів - свободівців, а саме:

- про звіт директора комунального підприємства «Карпати» (про роботу Ланчнчинської «Торговиці»);

- про створення конкурсної комісії по формуванню апарату селищної ради;

- звіт начальника газової служби;

- про виділення земель для учасників московсько – Української війни (АТО).

Проекти цих рішень будуть пропонуватись депутатами під час роботи комісій та  вноситись на розгляд  3-ї сесії  Ланчинської селищної ради ОТГ.

 

Фото зроблене в кабінеті секрктаря Ланчинської ОТГ Надії Данилюк.

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода» 

Додати коментар

Захисний код
Оновити