Брати і сестри українці!

Вітаємо Вас і Ваші родини з Різдвом Христовим та Новим роком!

У цей благословенний час, коли на українську землю приходить Різдво, прийміть найщиріші вітання із цим величним прадавнім святом. Оновлення, яке дарує Різдво, спонукає осмислити пройдений шлях і запалює в серці незгасиме полум’я віри, надії й любові.

2017 рік подарував надію на те, що Руїна не вічна, а сила духу українців здатна подолати всі перепони на шляху до кращого майбутнього. Бо, піднявшись на Революцію Гідності, ставши на захист Української землі на Східному кордоні змінилися ми самі – повірили в свої сили, усвідомили себе Нацією. А значить – здатні змінити й свою країну.

Визвольні змагання Української Нації тривають… Сьогодні тисячі українців, які захищають на сході держави наші землі від споконвічного московського ворога, зустрічатимуть Різдво, далеко від затишної рідної хати, в окопах, бліндажах, на блокпостах так, як це колись не раз робили наші предки – княжі дружинники й козаки, повстанці Холодного Яру і вояки УПА. Батьки й діди густо полили нашу землю своєю кров'ю, аби відстояти право українців на Свободу і Незалежність. І наше "Героям – слава!" лунає нині на їхню честь. Заради майбутнього наших дітей не маємо права згубити ту славу.

Сподіваємося, що Господь допоможе Українській Нації разом зі своїми Збройними Силами в новому 2018 році очистити рідні землі від московських загарбників. Бажаємо всім нам всесильної Віри, що не дає зламатися на вітрах життя. Бажаємо Надії, що спонукає рухатися вперед, долаючи перепони. Запалюймо різдвяні свічки – на радість, на добро, на світлу долю нашим дітям, на щасливе майбутнє СВОєї БОгом ДАної землі – України.

Сідаючи до святкової вечері, згадаймо та в молитві вшануймо наших Героїв, всіх, хто віддав життя за Віру, Свободу та Справедливість, за краще майбутнє, яке обов’язково настане.

 

Христос ся рождає! Славімо Христа!

 

З повагою, депутати ВО « Свобода» Івано-Франківської обласної, Надвірнянської районної та Надвірнянської міської рад

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити