Брати та сестри Українці!

22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві було проголошено Акт Злуки ЗУНР та УНР. Було проголошено, що віднині та довіку буде одна єдина соборна держава Україна. Ця знаменна подія морозного січневого дня 1919 року одна із самих визначних дат в Українській історії та ще раз доказує, що Україна неділима, що, як на Заході так і на Сході живуть українці, які хочуть жити та творити разом. Підтвердженням цьому став створений в 1990 році живий ланцюг, як символ єдності та соборності Української нації

День Соборности 2018 року – особливий. Зараз Українці як ніколи мають єднатися в біді, щоби спільно вибороти щасливе майбутнє, волю України і захистити свою рідну землю. Ми переживаємо дуже складний час. На Сході в московсько-Українській війні щодня гинуть наші вояки , віддаючи життя за нашу державу, за те, щоб ми не були жертвами окупантів, а вільно жили на CВОїй, БОгом ДАній землі. Подвиг цих людей неоціненний, і ми маємо не тільки подумки, а й нашими діями бути з ними. Тільки завдяки тому, що Українці об'єдналися під час Революції Гідності змогли вигнати бандитів з влади. Єдиними маємо бути зараз в боротьбі проти внутрішнього ворога, який очолив всіх олігархів і скориставшись Національною Їдеєю, прикрившись Бандерівськими гаслами прийшов до влади після Майдану та з новою злістю грабує українців.

Віримо, що в 100-річчя Національної революції ми, Українці, разом єдині зможемо здолати одвічних ворогів та запанувати на СВОїй БОгом ДАній землі.

СЛАВА НАЦІЇ!

 

З повагою, депутати від Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»

Додати коментар

Захисний код
Оновити