Вже четвертий рік українці борються за свою свободу, за незалежність Української держави, за те, щоб українець панував на Своїй Богом Даній Землі і свою частину всеукраїнського внеску у протистоянні агресору робить Надвірнянщина.

Так, 26 січня в Пасічнянській ЗОШ Надвірнянського району, громада села Пасічна провела вже традиційні "Вечорниці для Східного Фронту", які започаткував депутат обласної ради свободівець Василь Сенатович, де всі небайдужі мають можливість зліпити українського вареника, який днями волонтери-свободівці ВО БФ «Свобода Гідність Перемога» доправлять воякам-побратимам у найгарячіші точки Східного фронту.

Звертаючись до присутніх свободівець, волонтер Василь Сенатович подякував всім небайдужим українцям, котрі долучилися до волонтерської акції.

«Війна триває і ми не повинні в жодному разі, тут на мирній території нашої держави, допускати найменшої думки, що ми втомилися від цієї війни. Женіть від себе тих людей, які говорять, що на фронті все добре. Працюймо разом пліч-о-пліч, щоб наші захисники завжди відчували підтримку і знали, що їх чекають. Ми не маємо права на поразку, тільки перемога! Слава Україні! Слава нашим воїнам!» - відзначив націоналіст.

До благочинного дійства долучилося чи не все Прикарпаття. На вечорниці з волонтерським вантажем завітали волонтери-свободівці з Косівщини Ганна Рибчук та ансамбль бандуристок "Сонячна Струна", волонтери з Коломийщини, а саме військовий капелан Василь Довганюк, волонтери з Бурштина Оксана та Андрій Солудчак, Ігор Карвацький.

З музичними вітаннями ліпили фронтові вареники новообрані депутати-свободівці Ланчинської ОТГ на чолі з депутатом обласної ради головою РО ВО "Свобода" Михайлом Іваночком. Привітавши учасників вечорниць, Михайло Іваночко наголосив, що сила української нації в її єдиному прагненні до перемоги і кожен з нас повинен це не тільки пам’ятати, а й працювати заради спільної мети.

Крім того свою лепту у вигляді волонтерського вантажу та тих же домашніх вареників внесла громада села Лісна Тарновиця. Волонтери БФ «Свобода Гідність Перемога» вже незабаром відправляться до бійців з домашніми гостинцями.

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»

Додати коментар

Захисний код
Оновити