Днями відбулась чергова четверта сесія Ланчинської селищної ради ОТГ. У її роботі взяли активну участь місцеві депутати фракції ВО «Свобода».

Традиційно на початку засідання депутати фракції ВО "Свобода" зачитали депутатські запити та звернення, в яких порушили ряд актуальних питань.

Насамперед свободівка Марія Гоцяк звернулася з пропозицією провести навчання апарату селищної ради Ланчинської ОТГ для того, щоб в майбутньому уникнути нюансів по невчасній чи недостатній підготовці матеріалів сесії. У своїх депутатських зверненнях Марія Яворська порушила питання господарки ОТГ. Вона озвучила звернення жителів селища Ланчин щодо опалення ДНЗ « Ромашка», освітлення та ремонт вулиць ОТГ, заміни покриття футбольного майданчика в ЗОШ 1-2 ступенів. Анна Маковійчук виступила з депутатським зверненням щодо проблеми з освітленням частини вулиці Січових Стрільців в с. Добротів;

Досить актуальне, у зв’язку з утворенням об’єднаних територіальних громад, депутатське звернення озвучила свободівка Наталія Яремин щодо ситуації із передчасним звільненням працівників культури. Варто зазначити, що ще в минулому році відділ культури Надвірнянської РДА звільнив низку працівників, які працюють в закладах культури новостворених ОТГ і до цих пір їх на роботу не влаштували. Депутат-свободівець Ланчинської ОТГ Роман Кузьмин зачитав звернення від учасників московсько-української  війни, щодо виділення земельних ділянок бійцям для ведення сільського господарства. Також, секретар Ланчинської селищної ради ОТГ Надія Данилюк порушила одну з найболючіших проблем Ланчина, а саме аварійний стан заїзду внаслідок знищення містка через річку Слобушниця.

Всі запити і звернення свободівців було підтримано на черговій сесії.

За ініціативи фракції ВО "Свобода" прийнята програма "Про заходи на 2018-2019 роки з відзначення в Ланчинській ОТГ державних, національних свят, вшанування пам'ятних дат національно - визвольної боротьби та видатних діячів культури і мистецтва"

Також, згідно порядку денного депутати прийняли ряд важливих рішень: внесли зміни до бюджету ОТГ, затвердили Статути Ланчинського ліцею, Ланчинської гімназії, ЦДЮТ, Добротівської гімназії з дошкільною ланкою, ДНЗ «Ромашка», ЦПМСД, КП «Карпати», Ланчинського Народного Дому, Добротівського сільського клубу, Ланчинської  міської бібліотеки для дорослих, міської бібліотеки для дітей та сільської бібліотеки, ФАПу с. Добротів, а також погодили ряд земельних питань. Затвердили положення про помічників-консультантів депутатів, план урочистих заходів на 2018 рік та офіційний веб-сайт громади. Сформували депутатський фонд у розмірі 210 тис грн.

В питанні різному депутати-свободівці вдались до активної дискусії з приводу діяльності Ланчинської музичної школи. Вже на наступній сесії Ланчинської селищної ради ОТГ  депутати розглянуть питання про погодження та затвердження статуту даного закладу.

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»

Додати коментар

Захисний код
Оновити