15 лютого 2018 року відбулось засідання чергової двадцять першої сесії Надвірнянської міської ради Івано-Франківської області, під час якого обговорили важливі питання, що стосуються життєзабезпечення жителів міста Надвірна.

Депутати від фракції ВО «Свобода» у міській раді взяли активну участь у роботі сесії. Серед присутніх голова фракції ВО «Свобода» у міській раді Ірина Кащенко, міські депутати-свободівці Надія Гурмак, Тарас Угринчук, Євген Луців, Мирослав Гнідик.

Під час пленарного засідання голова фракції ВО «Свобода» у міській раді Ірина Кащенко озвучила звернення фракції націоналістів з приводу ухвалення польським Сеймом пакету законів, що принижують українську національну гідність та передбачають кримінальне переслідування за бандерівську ідеологію. Також з ініціативи ВО "Свобода" Надвірнянська міська рада ухвалила рішення про використання революційного прапора ОУН на території міста Надвірна.
Свободівка Ірина Кащенко наголосила, що маємо усвідомлювати, наскільки важливо в теперішніх умовах декларувати тверду позицію української нації.

«Такі рішення польського Сейму ‒ це безпрецедентна образа, що відбулася на тлі спроб України відновити добросусідські відносини з Польщею. Бачимо, як союз України та Польщі ‒ ядро Балто-Чорноморської осі ‒ опиняється під загрозою через дії польських прокремлівських політиків та бездіяльність української влади. Вважаємо ухвалення такого пакету законів прямим втручанням у внутрішні справи України й по суті висуненням територіальних претензій. Для всіх очевидно, що виграє від цього спільний ворог ‒ Московія. На міжнародному рівні державна дипломатія дала тріщину. Ніхто й ніщо не заборонить нам поважати нашу історію, наших Героїв, нашу мову та культуру. Слава Україні! Героям Слава!» - прокоментувала націоналістка.

Варто зазначити, що 23 серпня в День Державного прапора України, надвірнянці урочисто вшановують і червоно-чорний стяг.

 

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода» 

Додати коментар

Захисний код
Оновити