18 – 20 лютого 2014 року, як чорні дати в історії сучасної України. На Майдані люди гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-охоронцями на небі. Українські Ангели загинули за правду, свободу, незалежність своєї держави. І ціною жертовності показали, що наш український дух є незламним, а народ – нескореним.

Так, 15 лютого у селі Гаврилівка в сільському клубі пройшли заходи вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті новітніх Героїв Небесної Сотні. Вже традиційно заходи організувала та провела завідуюча бібліотекою, депутат Переріслянської ОТГ, свободівка Марія Мельник, бібліотекар Марія Глинчак та школярі ЗОШ I-III ступенів.

До заходів також долучилися  надвірнянські свободівці, учасники буремних подій на Майдані, депутат Івано-Франківської обласної ради Василь Сенатович та Зеновія Дробаха. Всі присутні виконали Славень України, запалили свічки  і хвилиною мовчання розпочалися поминальні заходи.  Священник місцевої конфесії отець Юрій Виксюк відправив поминальну панахиду за невинно убієнними Героями Майдану, які загинули за волю України у мирний час. Школярі виконали патріотичну поезію та пісні про наших Героїв.

Василь Сенатович під час вшанування у своєму виступі згадав про ті страшні дні, коли почалися масові вбивства, які відбувалися на Майдані: - « Наш шанс на зміни нам дістався дорогою ціною. Пам'ятаймо події Революції Гідності, всіх Героїв, що стали зараз Ангелами-охоронцями України. Наше завдання – зробити  все, щоб жертви, принесені нашими побратимами – Героями  Небесної Сотні, жертви синів України, які зараз боронять нашу землю від ворогів на східному фронті не були марними. Тому, закликаю вас, відкрийте очі і розправте плечі. Ви є господарями на цій землі, ви маєте навести порядок в своєму селі і в своїй громаді. І я щиро вірю, що ми переможемо». На закінчення свого виступу, націоналіст подякував громаді села Гаврилівки, за волонтерську допомогу, яку вони неодноразово передавали на східний фронт російсько-української війни.

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода» 

Додати коментар

Захисний код
Оновити