6 березня під головуванням голови районної ради свободівця Івана Гурмака відбулась чергова ХІХ сесія Надвірнянської районної ради сьомого скликання. У роботі сесії взяли участь депутати районної ради від фракції ВО «Свобода» Сергій Штогрин, Андрій Крицький, Володимир Черленюк, Ігор Голіней, Андрій Томин та Дмитро Гандзюк.

Хвилиною мовчання депутати вшанували пам’ять Героя України Романа Шухевича, від дня загибелі якого минула 68 річниця, Героїв Небесної Сотні та всіх Героїв України, котрі віддали свої життя за свободу та незалежність рідної землі.

Порядок денний пленарного засідання розпочали із розгляду звернення районної ради, ініційованого фракціями ВО «Свобода», «Конгресу українських націоналістів» та ВО «Батьківщина» у районній раді президенту України П. О. Порошенку, Верховна Рада України, з приводу силового розгону мирної акції протесту біля Верховної Ради України 3 березня 2018 року.

Дане звернення озвучив депутат районної ради свободівець Андрій Крицький, який наголосив, що влада вкотре продемонструвала свої протиправні дії, жорстокість та цинізм методів боротьби з українським суспільством. Очевидно для всіх, що метою вищого керівництво держави є спроба залякати українців та змусити змиритися з пануванням олігархічного режиму.

З 27 присутніх районних обранців, 23 підтримали дане звернення. Відповідно представники провладної партії не голосували.

З приводу даного звернення виступив депутат Івано-Франківської обласної ради Михайло Іваночко, який відзначив, що заява, яку прийняла Надвірнянська районна рада є спільною заявою всіх націоналістичних і демократичних сил. Націоналіст, наголосив, що перегукуються події 2014 року з подіями 2018 року і ганебною є поведінка теперішньої влади, яка не зробила висновки, а продовжує терор в українському суспільстві.

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода» 

Додати коментар

Захисний код
Оновити