На ХІХ черговій сесії сьомого скликання Надвірнянської районної ради фракцією ВО «Свобода» було ініційоване звернення про використання в районі червоно-чорного стяга ОУН. На сьогодні на виконання рішення Надвірнянської районної ради "Про використання червоно-чорного прапора ОУН на території Надвірнянського району" над Надвірнянщиною майорять бандерівські стяги.

Крім вивішування прапора ОУН над  установою районної ради, також червоно-чорний символ боротьби за українську державність прикрашає хол та сесійну залу Надвірнянської районної ради. Затверджено перелік дат, у які червоно-чорний прапор має встановлюватися на будівлях державних органів і органів місцевого самоврядування.

Очільник депутатського корпусу районної ради свободівець Іван Гурмак звернувся до колег, а саме голів органів місцевого самоврядування, з пропозицією брати приклад та почепити в себе бандерівський прапор, що привів українців до незалежности і продовжує надихати на боротьбу за територіальну цілісність та свободу рідної землі.

До того ж днями відбулась чергова сесія Ланчинської селищної ради ОТГ Івано-Франківської области, де одноголосно підтримали ініційоване депутатами-свободівцями звернення про використання червоно-чорного прапора ОУН на території Ланчинскої ОТГ. Під час сесійного засідання свободівка Марія Яворська вручила керівництву ОТГ бандерівське знамено.

В сучасній українській історіографії червоно-чорний прапор є символом незламності українського духу, вірності військовим традиціям та присязі на вірність народові України. Червоний колір означає кров, пролиту в боротьбі за волю України, а чорний колір, землю, на яку була пролита ця кров. Слава Україні! Героям Слава!

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити