З приємної нагоди в неділю, 27 травня, на величне свято Трійці, що символізує сходження Святого Духа до апостолів, у селі Стримба відбулось спортивне свято - офіційне відкриття нового футбольного поля зі штучним покриттям.

В церемонії відкриття футбольного майданчика взяли участь представники духовенства, громада села, сільський голова Любомир Дубіщак, перший заступник голови РДА Богдан Зеленчук, міський голова Зеновій Андрійович, сільські голови сусідніх сіл, гості та представники ЗМІ, а також свободівці Надвірнянщини,  зокрема, голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак, депутат районної ради  Сергій Штогрин, депутат Надвірнянської міської ради, голова ВО «Яворина» Надія Гурмак, волонтери БФ «Свобода-Гідність-Перемога».

Традиційно керівники району перерізали урочисту стрічку, а священнослужителі УГКЦ Святого Миколая о. Василь та о. Михайло освятили футбольне поле та благословили юних футболістів на великі звершення та досягнення в спорті.

Жителів села з визначною подією привітав голова районної ради Іван Гурмак,  зазначивши, що проект реалізувався шляхом співфінансування обласної, районної та сільської ради. Відкриття цього майданчику стало можливим  завдяки старанням депутата районної ради Сергія Штогрина, який виступив ініціатором  будівництва. Загалом на будівництво міні-поля було витрачено більше мільйона гривень.

«Спортивна інфраструктура Надвірнянщини покращуватиметься і надалі. Адже, здорова сильна молодь – здорова нація. Спортивно-ігровий майданчик сприятиме розвитку моторики, координації рухів та загальному фізичному оздоровленню діточок. Саме в таких населених пунктах, як Стримба, починається футбол, тут роблять перші футбольні кроки гравці, які потім поповнюють відомі клуби та збірні. Я вірю, що на цьому полі гратимуть майбутні зірки українського футболу. Слава Україні! Героям Слава!» - відзначив очільник депутатського корпусу районної ради.

Вітання та слова подяки за співпрацю висловив депутат районної  ради, націоналіст Сергій Штогрин: «Завдяки Героям Небесної Сотні і тих, хто воює на сході країни, хто охороняє наш сон і бореться за наше майбутнє, ми маємо змогу сьогодні спокійно працювати і  розвиватися. Якщо ми сьогодні інвестуватимемо у дитячий спорт, то в майбутньому матимемо спортивні перемоги на чемпіонатах Європи та світу. Я переконаний, що серед чемпіонів  будуть і наші спортсмени». Також районний обранець вручив в подарунок місцевій футбольній команді нові м’ячі.

З нагоди урочистого відкриття футбольного майданчика лунали музичні композиції. Закінчилося спортивне свято товариським матчем між командою села Стримба та командою Надвірнянської районної ради.

Варто  зазначити, що поруч футбольного поля розміщено дитячий ігровий майданчик, тож спорт тепер став доступнішим і для найменших дітлахів.

Безсумнівно, поява такого ігрового комплексу для дітей - важлива подія. На майданчику панував радісний настрій, лунав сміх, діти із задоволенням випробували гойдалки-каруселі і вправлялися з м’ячем на новому футбольному полі.

Велика подяка усім, хто долучився до фінансування та будівництва даного об'єкту, зокрема голові Івано-Франківської обласної ради Олександру Сичу за вагоме співфінансування в розмірі 650 тис. грн.

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»

Додати коментар

Захисний код
Оновити