Днями в столиці України Київ у КВЦ "Парковий" відбулися Другі всеукраїнські збори депутатів місцевих рад, міських, селищних та сільських голів від ВО "Свобода". Надвірнянщину представили депутати-свободівці у складі депутатів Надвірнянської районної ради Андрія Крицького, Володимира Черленюка, Андрія Томина, депутата міської ради Олега Туєшина, депутатів Ланчинської селищної ради ОТГ Романа Кузьмина та Юрія Голінея. Очолив делегацію депутат Івано-Франківської обласної ради, голова РО ВО «Свобода» Михайло Іваночко.

Під час заходу, учасники мали можливість обговорити в форматі живого спілкування нагальні проблеми партійного й державного будівництва, обмінятися досвідом і напрацюваннями в царині місцевого самоврядування, роботи у владі та опозиції, скоординувати реакцію представників націоналістичної політсили у місцевих органах влади на актуальні виклики.

Розпочали традиційно хвилиною мовчання в пам'ять про свободівців, які поклали свої життя на вівтар боротьби за Україну.

Голова ВО "Свобода" Олег Тягнибок у вступному слові наголосив на важливості спільних дій як депутатів різних рівнів, так і представників націоналістів у виконавчій владі.

"Станом на початок червня 148 місцевих рад за ініціятиви депутатів-націоналістів проголосували за офіційне вивішування на будівлях місцевих органів влади червоно-чорних прапорів. Це символ, це знак того, що жоден сепаратист, жоден антиукраїнський елемент уже не почуватиметься спокійно в цьому місці. Це ідеологічна складова нашої діяльности на місцевому рівні. Але є і соціяльна складова. Не встигли націоналісти оголосити про антиолігархічний пакет, як увесь політикум підхопив цю тезу. Станом на сьогодні вже 150 народних депутатів підписалися під зверненням про розгляд парламентом Антиукраїнського пакета, ініційованого "Свободою". Є вже 111 позитивних рішень місцевих рад щодо Антиолігархічного пакета. І це та тема, якою ми нині маємо тиснути на владу. Якщо наразі не виходить ‒ треба підключати громаду, координувати свої дії з союзниками".

Досвідом управління ділилися Тернопільський міський голова свободівець Сергій Надал, Конотопський міський голова Артем Семеніхін. Тему роботи в статусі опозиції представників "Свободи" в місцевих органах влади продовжив народний депутат України, керівник депутатської групи ВО "Свобода" у парламенті Андрій Іллєнко.

Заступник Голови ВО "Свобода" з загальних питань, депутат Львівської облради Руслан Кошулинський у своєму виступі зупинився на темі участи представників "Свободи" у виборах до рад об'єднаних територіяльних громад.

Разом з народним депутатом свободівцем Михайлом Головком та депутатами різних рівнів від ВО «Свобода» поспілкувався про Адміністративну реформу депутат Івано-Франківської обласної ради, голова РО ВО «Свобода» Михайло Іваночко. Націоналіст ділився досвідом перемог на виборах депутатів до Ланчинської ОТГ, де при загальному складі 26 депутатів, з них 11 мандатів здобули свободівці.

У холі КВЦ «Парковий» боєць «Легіону Свободи», голова ГО «Надвірнянське об’єднання воїнів АТО» депутат міської ради Олег Туєшин спільно з військовим капеланом комбатанського об’єднання «Легіон Свободи» о. Василем Довганюком організували виставку військового спорядження, яку використовують у бою з противником. Під час виставки було продемонстровано близько сотні різноманітних військових шевронів здебільшого добровольчих батальйонів, спецзасоби активного і пасивного захисту (бронежилет, каска, наколінники, налокітники, різновиди військових ножів), засоби спостереження (бінокль, тепловізор, пристрій нічного бачення, дальномір), військову медичну аптечку, елементи використаних боєприпасів та осколки від різних типів снарядів, ракет та мін. 

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»                                                                                                                                 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити