Надвірнянська районна рада прийняла звернення до Парламенту щодо Антиолігархічного пакету законів

Депутати Надвірнянської районної ради Івано-Франківської області одноголосно прийняли звернення до Верховної Ради України щодо підтримки Антиолігархічного пакету докорінних перетворень.

 

За відповідне рішення, 21 червня 2018 року на черговій ХХ сесії Надвірнянської районної ради Івано-Франківської области проголосували 29 районних обранці.

Звернення ініційоване фракцією ВО «Свобода» до Голови Верховної Ради України А.Парубія стосовно антиолігархічного пакету законів які зареєстровані у ВРУ ще в 2014 році фракцією ВО "Свобода". Текст звернення зачитав депутат районної ради від ВО «Свобода» Андрій Крицький.

У зверненні націоналісти вимагають: повернення з офшорів та ліквідацію схем виведення грошей з України. Знищення олігархічної системи управління, справедливих тарифів, новий Податковий кодекс та сприяння середньому бізнесу.

Голова Надвірнянської районної ради свободівець Іван Гурмак наголосив, що прийняття даного звернення є вкрай важливим бо саме олігархічні клани є отою «раковою пухлиною», що знищує економіку України та призводить до зубожіння простих українців.

«Це ‒ системний план ліквідації олігархії як явища. Варто зазначити, що таке звернення прийняли ради різних рівнів по всій Україні. Тож, враховуючи вищевикладене, ми ‒ депутати Надвірнянської районної ради ‒ вимагаємо від Верховної Ради України негайно внести на розгляд та ухвалити Антиолігархічний пакет докорінних перетворень.» - відзначив Іван Гурмак.

Є Свобода буде Україна!

 

 

Детальніше з Антиолігархічним пакетом докорінних перетворень можна ознайомитися за посиланням https://blogs.pravda.com.ua/authors/tiahnybok/5aba07a9cfdc7/.

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»                                                                                                                                

                                                                         

Додати коментар

Захисний код
Оновити