День Незалежності України молодь Надвірнянщини відзначила розважальним молодіжним шоу "Хто кращий?" за сприяння голови Надвірнянської районної ради свободівця Івана Гурмака, БФ "Свобода Гідність Перемога" і загалом активістів РО ВО «Свобода».

Гумористичну ідею студента-надвірнянця Володимира Ців’юка та його друзів допомогла втілити в реальність організатор заходу журналістка член НСЖУ, свободівка Вікторія Пицюк (Торес).

В інтелектуально-комедійному батлі хлопці проти дівчат в місті Надвірна змагалися 4 команди юних українців із селища Битків "Інфініті", села Молодків "Онуки", села Гвізд "360 градусів" та "МММденс".

Насичена конкурсна програма містила інтелектуальний, пізнавальний, музичний, танцювальний та власне гумористичний раунди. Крім того учасники мали домашнє завдання та презентували присутнім мініатюру на тему "Україна - країна майбутнього".

Поважні члени журі, а це боєць московсько-української війни, голова ГО «Надвірнянське районне об’єднання учасників АТО» Олег Туєшин, депутат районної ради Сергій Штогрин, художній керівник, культурний діяч Світлана Ців’юк та волонтер, громадський активіст Валерій Спасюк протягом всієї шоу-програми визначали кращих з кращих.

Радісна, весела та патріотична атмосфера панували під час шоу, особливо розважилися вболівальники і можливо хтось з глядачів зумів на годинку відійти від щоденних турбот та щиро посміхнутись. Активно вболівав за односельчан-битківчан депутат Івано-Франківської обласної ради свободівець Василь Сенатович, який відзначив, що слід віддати належне капітанам команд і самим учасникам за сміливість та бажання підкоряти нові горизонти.

У фіналі за підсумками балів журі зустрілися команди дівчат і одне біатлон-питання, а точніше відповідь визначили переможця – команду села Гвізд «МММденс». Дівчата здобули «Кубок Кращих», а завдяки партнерам піцерії «Віртуозо» кожна команда отримали подарункові сертифікати на відвідини закладу щоб посмакувати піцою.

За словами члена журі, свободівця депутата районної ради Сергія Штогрина непохитна впевненість в світлому майбутньому Української держави адже, юні українці в такій веселій манері сьогодні продемонстрували свій патріотизм, своє прагнення перемагати і бажання жити й творити на СВОїй Богом ДАній землі.

Ветеран московсько-української війни, боєць «Легіону Свободи» Олег Туєшин відзначив запальний креатин учасників і побажав залишатися такими свідомими українцями й далі.

Слова вдячності молоді за творчу активність також висловив свободівець Валерій Спасюк.

У рамках розважального шоу голова БФ «Свобода Гідність Перемога» Зеновія Дробаха долучилася до благодійної ярмарки солодощів організованої волонтерами товариства «Обнова» на підтримку хворого юнака з селища Делятин Михайла Римарчука. Вже після, порахувавши кошти, вдалося зібрати 3 тисячі 5 гривень. Хай добро вертається всім сторицею.

Тож, активісти РО ВО «Свобода» завжди готові підтримувати  молодих українців у їх прагненні робити наше рідне місто, рідну Україну кращими та втілювати спільно цікаві ідеї.

Озвучення заходу організував свободівець Андріан Туєшин, а чудові світлини створила свободівка Оля Оманчук.

На завершення вболівальників пригощали безкоштовним морозивом, а також провели молодіжну українську дискотеку.

 

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода»

Додати коментар

Захисний код
Оновити