Цьогоріч Х Обласний Фестиваль стрілецької та повстанської пісні ім. Софії Галечко для мешканців та гостей Надвірнянщини був особливим, адже відвідав його народний депутат України III, IV і VII скликань, лідер Всеукраїнського об'єднання «Свобода» Олег Тягнибок.

Націоналіст привітав надвірнянців з Днем міста, всіх причетних до нафтової галузі з Днем нафтовика, а також військовослужбовців з Днем танкіста.

"Радію, що маю можливість бути глядачем фестивалю стрілецької та повстанської пісні ім. Софії Галечко. Такі фестивалі необхідно проводити, щоб зафіксувати силу духу української патріотичної пісні. Впевнений. що почуємо сьогодні не одну патріотичну пісню, яку московський агресор безлично вкрав в української нації ще в "совєтскі часи", а красти московити вміють, бо нічого свого таки не мають. Хочу побажати всім щоб ми могли прославляти Україну в наших піснях, щоб та пісня наповнювала бойовий дух наших воїнів, які сьогодні захищають нас від агресора. Правильна річ, що сьогоднішній фестиваль присвячений 100-річчю УНР. Ми відзначаємо 24 серпня не День незалежності України, а День відновлення Української незалежності. Вірю, що все таки ми прийдемо до святкування 100-річчя незалежності нашої держави. Тож віри в майбутнє і перемоги на усіх фронтах! Здобудемо ми таку Україну, на яку заслуговуємо і таке життя, за яке гинули наші Герої! Слава Україні! Героям Слава!" - відзначив у своєму виступі Олег Тягнибок.

Численні прихильники охоче знимкувалися з націоналістом та спілкувалися кожен про своє. Олег Тягнибок відвідав виставку народних ремесел та рукоділля і відзначив майстерність жителів Надвірнянщини.

Спільно з головою Івано-Франківської обласної організації ВО «Свобода», депутатом обласної ради Михайлом Короликом та головою районної організації ВО «Свобода», депутатом обласної ради Михайлом Іваночком, Олег Тягнибок провів зустрічі з мешканцями Надвірнянщини: в місті Надвірна та селищі Ланчин Ланчинської ОТГ .

Патріотична атмосфера панувала в обох залах. Можна було почути гострі питання та ще більш гостріші відповіді. Хтось цікавився вирішенням проблеми господарки Надвірнянського району, а когось цікавили більш глобальні питання загальнодержавного рівня.

Та все ж одне українці запитували : "Як припинити війну на східній Україні та що робити з окупованими територіями?" На що націоналіст ствердно відповів, що «депаспортизація» один з перших кроків і мешканці східної України повинні доказати свою відданість рідній державі, щоб всі українці їм повірили.

Змістовні відповіді з історичним екскурсом та беззаперечними фактами від Олега Тягнибока змусили не тільки замислитись кожного, а й погодитися з націоналістом.

Обговорили з краянами актуальну політичну ситуацію в Україні, області та зокрема в Надвірнянському районі. Люди обурені свавіллям влади, яка постійно прикриває свою злочинну діяльність війною. Громада підтримує свободівців в боротьбі проти олігархів.

На завершення зустрічі в селищі Ланчин військовий капелан «Легіону Свободи» о. Василь Довганюк вручив Олегу Тягнибоку від воїнів московсько-української війни нагороду «ГАЛИЦЬКИЙ ХРЕСТ», а також відзнаку від Апостольства Молитви, насамперед координатора о.Терентія ЧСВВ, як запоруку молитви за єднання та правильний напрям в розбудові духовності та націоналізму.

Слава Україні! Героям Слава!

 

Прес-служба Надвірнянської РО ВО «Свобода»

Додати коментар

Захисний код
Оновити