Рішення розпочинати тиждень у навчальних закладах Прикарпаття з Державного Гімну, хвилини мовчання за загиблими захисниками та молитви прийняли на черговій ХХІІІ сесії обласної ради, яка відбулась 21 вересня.

Пропозицію щодо виконання гімну України та вшанування загиблих хвилиною мовчання перед початком щотижневих занять у школі напередодні висунув депутат Івано-Франківської обласної ради, член постійної комісії обласної ради з питань захисту прав учасників і ветеранів антитерористичної операції на Сході України та їх сімей свободівець Василь Сенатович.

Далі був напрацьований проект рішення і вже під час сесійного засідання Василь Сенатович озвучив його. Згідно з проектом рішення облрада рекомендує навчання в прикарпатських закладах освіти щотижня розпочинати з виконання гімну України та вшанування пам’яті полеглих бійців за українську незалежність хвилиною мовчання. Також, за ініціативи свободівця Василя Поповича,  додали до цього рішення пункт про спільне виконання молитви перед початком занять.

Як зазначає націоналіст Василь Сенатович таке рішення піде підростаючому поколінню тільки на користь, адже юні українці змалку повинні виховуватися в національно-патріотичному дусі, з почуттями глибокої поваги і шани до Героїв України.

Обласні обранці рішення прийняли, відтепер школам та університетам слід розпочинати навчальний тиждень з виконання Державного Гімну, хвилини мовчання та молитви.

 

Прес-служба Надвірнянської РО ВО «Свобода»

Додати коментар

Захисний код
Оновити